İyzico Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

İyzico Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İyzico Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İyzico, Tahsin Isın ve Barbaros Özbuğutu tarafından 2012 yılında İstanbul’da kuruldu. İyzico platformunun amacı, farklı alanlarda hizmet sunan küçük ve büyük birçok e ticaret şirketine güvenli ödeme fırsatı sunmaktır. Online ödeme sistemlerinde sağladığı güvenli işlem sayesinde 30.000’i aşkın web sitesinin alışveriş altyapısını karşılamaktadır. İyzico müşteri hizmetleri, sunulan ürün ve hizmetleri müşterilere tanıtmak için görev yapmakta ve satış sonrasında yaşanabilecek olası sorunlara çözümler üretmektedir.

İyzico Müşteri Temsilcisi

İyzico müşteri hizmetleri 0216 599 01 00 numaralı iletişim kanalından destek çalışmalarını sürdürmektedir. Hafta içi her gün 09:00 – 20:00, hafta sonu ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında İyzico müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Destek hattından ile yapacağınız görüşmelerde İyzico sistemi hakkında detaylı bilgilere sahip olabilir ve talebiniz doğrultusunda e ticaret sitenizin alt yapısını İyzico ile oluşturabilirsiniz.

İyzico platformu kullanan e ticaret web sitelerinin sayısı 30.000’i aşkın seviyededir. Platformu kullanan e ticaret sitesi sahipleri, karşılaşabilecekleri olası problemlerin çözümü için İyzico müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım sırasında yaşadığınız deneyimleri soru, öneri ve şikayet başlıkları ile yetkili birimlere ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İyzico destek birimine “İyzico Mobil Uygulaması” aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. Uygulamadaki canlı destek birimi 7 gün 24 saat aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Mesajınızı yazılı ve görsel öğelerle destekleyerek yetkililere iletmek için destek@iyzico.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mesajınız incelendikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İyzico Nedir?

İyzico, alışverişlerinizi takip edebileceğiniz güvenli ödeme sistemidir. Herhangi bir hesabınız veya kredi kartınız olmasa dahi İyzico üyeliğinize bakiye yükleyebilir ve internet sitesinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerde problem çıkması durumunda ise anında iade alarak süreci kolayca atlatabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişleri tek bir çatı altında toplamak için İyzico sistemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde alışverişlerinizi listeleyebilir ve hepsinin durumunu kolayca takip edebilirsiniz. Yaptığınız alışverişler, sizler tarafından onaylanana kadar sistem tarafından koruma altındadır. Onayınızın ardından para transfer işlemi gerçekleşir. Yaşayabileceğiniz olası problemlerin çözümü için uygulama üzerindeki canlı destek birimini kullanabilir veya İyzico müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla