İstikbal mobilyanın temelleri 1957 yılının başlarında Kayseri’de kurulan bir marangoz atölyesine dayanmaktadır. Tarihler 1990’lı yılları gösterdiğinde ise Kayseri’de devasa bir tesise dönüşerek önce Türkiye’de daha sonra dünya genelinde adından söz ettiren, ülkemiz ekonomisine katma değer katan bir mobilya markası haline gelmiştir. Türkiye ve dünya mobilya pazarında istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürerek 60 yıllık tecrübesini ürünlerinin kalitesine, tasarımına ve hizmetine yansıtmaktadır.

İSTİKBAL MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Yılların tecrübesinin yansıtıldığı İstikbal Mobilya, sektörünün lider kuruluşu olmanın getirdiği avantaj ile tasarım farklılıkları, ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin en saygın markaları arasında yer alarak büyümesine devam etmektedir. 444 33 44 veya 0850 222 33 44 numaralarından İstikbal Mobilya müşteri çağrı merkezlerine ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler için istek ve önerilerinizi öncelik olarak bayiniz ile görüşmeniz daha hızlı sonuçlar vermektedir. Ürünlerde meydana gelen sorunlar için bölge servis müdürlükleri işlem görmektedir. Ürünler ve size en yakın İstikbal Mobilya mağazası için müşteri hizmetleri numarasını arayabilir, soru ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Mobilya üretim standartlarını dünya üretim standartlarına çıkaran İstikbal, ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile ürün kullanıcı ve tüketicilerin mutluluğunu önemseyerek binlerce ürünü Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilerine sunmaya devam ediyor. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ve müşterilerin beklentilerini her noktada ürün ve hizmet şeklinde en iyi şekilde yansıtan firma, ev dekorasyonundaki gelişme ve eğilimleri takip ederek ürün yelpazesindeki tasarımlarını bu şekilde yenilemektedir. Yenilikçi ve modern üretim anlayışıyla standartları her zaman daha yukarıya çıkarmayı hedeflemektedir.

İSTİKBAL MOBİLYA VİZYONU

İstikbal Mobilya sadece ülkemizde değil, 70’i aşkın ülkeye kendi ürünlerinden satmaktadır. Sektördeki yenilikleri ve mobilya üretim teknolojisini takip ederek üretim alanını geliştirmeyi hedefleyerek sektöre tutunmayı başaran İstikbal, çizgisini bozmadan ülkemiz için bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İhracat çalışmaları sonucunda Türkiye’ye döviz girişini kazandıran, birçok kişiye istihdam sağlayan ve ülkemiz için katma değer yaratan İstikbal Mobilya, sektörde lider marka olmanın hakkını hem satış öncesi hem de satış sonrasında veriyor.