İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, her gün sabah 08:00’de Fox ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Sabahın ilk saatlerinde kendine has üslubuyla gündeme dair haberler paylaşan İsmail Küçükkaya, birçok gazeteyi kaynak olarak benimsemekte ve hepsinden notlara yer vermektedir. Kapanış saatinde ise yeni kitaplardan önerilerde bulunarak izleyicilerin faydalanmasını sağlamaktadır. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat müşteri hizmetleri, program ile iletişim kurmak, programa katılmak ve program hakkında yorumlarını ifade etmek isteyen kişileri yönlendirmektedir.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Müşteri Temsilcisi

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi belirtmek için özel bir numara bulunmamaktadır. Görüş ve düşüncelerinizi ifade etmek için FOX TV’nin oluşturduğu “İzleyici Temsilcisi” hattını kullanabilirsiniz. FOX TV izleyici temsilcisi 0212 414 90 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Bu iletişim kanalını arayarak soru, öneri ve görüşlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat müşteri temsilcisi, programı takip eden izleyicilerin görüş ve düşüncelerine önem vermektedir. Program yayın akışı sırasında oluşabilecek olası yanlışlık ve rahatsızlıkları bildirmek için 0212 414 90 00 numaralı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. İzleyicilerin bildirimleri kanal ve program yönetimi tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat müşteri hizmetleri ile yazılı şekilde iletişim kurmak için izleyicitemsilcisi@fox.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mail içerisinde kişisel bilgilerinize, iletişim bilgilerinize, mesaj konusuna (Soru, öneri ve şikayet) ve mesaj içeriğine detaylı şekilde yer vermeniz takdirde yapılan incelemeler daha kısa sürede sonuçlanacaktır. Herhangi bir yayından rahatsızlık duyduysanız yayının günü, saati ve dakikasını da bildirerek incelenmesini sağlayabilirsiniz. a

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İzleyici Temsilcisi

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat izleyici temsilcisi, yayınların sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Yayın sırasında yaşanabilecek hata, yanlışlık ve rahatsızlık için izleyici temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat izleyici temsilcisine internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu alanda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, yayın saati ve mesaj yazma nedeniniz istenmektedir. Gerekli bilgileri doldurmanız halinde İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Cevapla