1981 yılında kurulan İSKİ, İstanbul ilimizin su hizmetlerine bakan kuruluştur. İSKİ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır ve toplamda 5 milyon 175 bin 133 abonesi bulunmaktadır. Ülkemizin en çok nüfuslu şehrinde su hizmeti vermektedir.

Evinize bağlatacağınız su aboneliği, su kesintilerine karşı arıza giderimi, su faturalarının düzenlenmesi ve ödemeleri İSKİ aracılığıyla yapılmaktadır. İSKİ, ülkemizin en çok abonesi bulunan su kuruluşudur. İSKİ’nin tam adı ise, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’dir.

İSKİ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 321 00 00
0212 301 20 00
185

İSKİ’nin yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi 3 farklı İSKİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu müşteri hizmetlerini arayarak İSKİ aboneliğiniz hakkında detaylı olarak bilgi alabilir, arıza ve kesinti bildiriminde bulunabilir, ödenmemiş fatura borcunuzu öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantılar aracılığıyla online olarak İSKİ arıza kayıt işlemi yapabilir, hızlı bir biçimde borcunuzu ödeyebilir, İSKİ internet şubesinden bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda belirttiğimiz online işlemleri gerçekleştirebilmeniz için İSKİ İnternet Şubesi’ne üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra giriş yaparak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İSKİ İnternet Şubesi

İSKİ Arıza Kayıt

İSKİ Hızlı Borç Ödeme

Sağlamış olduğu online hizmetler ile abonelerine her türlü kolaylığı sağlamak için alt yapısını ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak için durmadan kendini yenilemeye devam etmektedir.