İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

26 Ağustos 1926 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatları ile kurulan ve ülkemizin ilk ulusal bankası olma özelliğini taşıyan İş Bankası günümüzde Türkiye’nin en büyük ve en önemli bankalarından bir tanesidir.

Kurulduğu dönemden bu yana Türkiye Cumhuriyeti’ne ve halkına hizmet veren Türkiye İş Bankası bu alanda ülkemizin öncü bankalarından bir tanesidir. İş Bankası başta Anadolu Hayat Emeklilik, İş Bankası Yayınları gibi onlarca alt şirkete sahiptir. Günümüzde milyonlarca müşterisi bulunan banka müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için müşteri hizmetleri numarasına sahiptir.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 724 07 24

Müşteri Hizmetlerini arayarak bankacılık işlemlerinizin birçoğunu gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içi aramalarınızda İş Bankasının 0850’li numarasını arayarak herhangi bir sorunuzu iletebilir, soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi ileterek daha iyi hizmet alabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri hizmetlerini yurt dışından aramak istiyor iseniz numaranın başına +90 ülke kodunu ekleyerek arayabilmeniz mümkündür.

Arama Terimleri: iş bankası iletişim bilgileri, iş bankası telefon no, iş bankası irtibat tel, iş bankası canlı destek, iş bankası çağrı merkezi, iş bankası şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
İş Bankası çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz İş Bankası irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Türkiye Finans Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla