İpragaz, sektöre tüp dolumu yaparak adım atmıştır. 1961 yılında kurulmuş olan şirket daha sonra el değiştirmiştir. Tüp dolum faaliyetlerinden sonra ise LPG hizmeti vermeye başlamıştır. LPG alanında Türkiye’nin öncü firmasıdır. 1996 yılında ise ilk resmi otogaz istasyonunu açmıştır. Türkiye üzerinde 380’i aşkın İpragaz markasını barındıran istasyon bulunmaktadır. Bu istasyonlar sayesinde kişilerin LPG yakıt ihtiyaçları giderilmektedir.

İpragaz, sadece gaz sektörüyle kalmayıp farklı sektörlere de dahil olarak ülkemizde birçok sektörde hizmet vermeye çalışmaktadır. Enerji üretimi üzerinde yaptığı çalışmalarla Türkiye’nin enerji ihtiyacını karşılamaya çalışmakta ve hizmet vermektedir.

Enerji Endüstrisinin önde gelen şirketlerinden biri olan İpragaz, birçok ülkede de faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye için ise en büyük 25 şirket arasında yerini almaktadır.

Böylesine büyük bir firma, birçok müşteri ile sürekli olarak çalışmaktadır. Bu da müşteri sorunlarını ve problemlerini yanında getirmektedir. İpragaz, müşterilerin sorunları ve problemleriyle yakından ilgilenmek ve çözüm sağlamak amacıyla bir çağrı merkezi oluşturmuştur. Bu çağrı merkezinde çalışan müşteri temsilcileri her alanda müşterilere yardımcı olabilmektedir.

İpragaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri, memnuniyeti üst safhada tutabilmek için müşterilere 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Müşteri temsilcisi olarak çalışan personeller ise müşterilerin sorunlarını çözebilmek adına ellerinden gelen tüm imkanları seferber edebilmektedir.

İpragaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 47 72

Bu numara üzerinden müşteriler kesintisiz olarak iletişim sağlayabilirler.

İpragaz Çağrı Merkezi Hizmetleri

Çağrı merkezi, istek, öneri ve şikayetler konusunda aranabilmektedir. Ayrıca şirket tarafından yapılan kampanyalar hakkında bilgi alabilmek amacıyla da müşteri hizmetleri aranabilir. Temsilciler, öğrenmek istedikleriniz hakkında sizlere detaylı olarak bilgi verebilecektir.

İpragaz vasıtasıyla bir ev tüpü aldınız. Fakat tüp normalin dışında çok kısa bir sürede bitti. Bu sorunun sizden kaynaklı olduğunu düşünmüyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulunabilirsiniz. Eğer size gelen tüpte bir anormallik varsa memnuniyetiniz açısından tüm imkanlar sağlanacaktır.

Bir İpragaz istasyonundan aracınıza yakıt aldınız. Yakıtın aracınızın performansında düşüş yaşattığını hissettiniz ve memnun kalmadınız. Bu durumu da çağrı merkezini arayarak bildirebilir ve önerilerde bulunabilirsiniz.