1986 yılında İpekyol adı ile kurulan firmanın ilk mağazası bu tarihten 3 yıl sonra İstanbul’da Nişantaşı’nda açılmıştır. İpekyol kadın giyim üzerine ürünler üretmektedir.

Günümüzde oldukça başarılı bir firma haline gelen İpekyol yurtiçi başta olmak üzere yurtdışında da birçok noktada satışlar gerçekleştirmektedir. Kıbrıs, Azerbaycan, Kuzey Irak, Bahreyn, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Katar gibi ülkelerde aktif olarak satışlarını gerçekleştirmektedir.

İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 212 368 01 11

İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

İpekyol müşteri hizmetlerini arayarak alacağınız ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir veya aldığınız ürünler ile ilgili yaşadığınız sorunları iletebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri aracılığı ile soru, istek ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca iletişim formu üzerinden yazılı olarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye genelinde 142 mağazaya sahip firmanın binlerce müşterisi bulunmaktadır. İnternet üzerinden de satışlarını gerçekleştiren firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteri hizmetlerine sahiptir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma kendini gün geçtikçe geliştirmektedir. İpekyol müşteri hizmetleri hafta içi 08:00 – 20:00 hafta sonu ise 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet verebilmektedir.