İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1986 yılında İpekyol adı ile kurulan firmanın ilk mağazası bu tarihten 3 yıl sonra İstanbul’da Nişantaşı’nda açılmıştır. İpekyol kadın giyim üzerine ürünler üretmektedir. Günümüzde oldukça başarılı bir firma haline gelen İpekyol yurtiçi başta olmak üzere yurtdışında da birçok noktada satışlar gerçekleştirmektedir. Kıbrıs, Azerbaycan, Kuzey Irak, Bahreyn, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Katar gibi ülkelerde aktif olarak satışlarını gerçekleştirmektedir.

Türkiye genelinde 142 mağazaya sahip firmanın binlerce müşterisi bulunmaktadır. İnternet üzerinden de satışlarını gerçekleştiren firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteri hizmetlerine sahiptir.

İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 212 368 01 11

İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

İpekyol müşteri hizmetlerini arayarak alacağınız ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir veya aldığınız ürünler ile ilgili yaşadığınız sorunları iletebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri aracılığı ile soru, istek ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca iletişim formu üzerinden yazılı olarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

İpekyol müşteri hizmetleri hafta içi 08:00 – 20:00 hafta sonu ise 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet verebilmektedir.

Arama Terimleri: ipekyol iletişim bilgileri, ipekyol telefon no, ipekyol irtibat tel, ipekyol canlı destek, ipekyol çağrı merkezi, ipekyol şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
İpekyol çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz İpekyol irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Greyder Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla