Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Instagram, 2010 yılında kurulmuş bir uygulamadır. 2012 yılında Facebook’un satın alması ile Instagram oldukça gelişmiş bir uygulama haline gelmiştir. Instagram’da genel olarak kullanıcılar fotoğraf, video paylaşımı yapmaktadır. Ayrıca son zamanlarda çıkan bir yenilik olarak ‘Hikaye’ özelliği ile birlikte birçok kişiyi kendine bağlamayı başarmıştır.

Dünya üzerinde ve ülkemizde en çok kullanılan, en gözde mobil uygulamalardan birisi olan Instagram, popülaritesini her geçen gün arttırmaktadır. Canlı yayın, hikaye, fotoğraf paylaşımı, video paylaşımı, DM (Direct Message) gibi özellikleri bünyesinde barındıran Instagram’ın en son yapılan güncelleme ile fotoğraf efektleri geliştirilmiş, Snapchat’a benzer özellikte efektler de eklenmiştir.

İnstagram artık o kadar popüler bir hale geldi ki günde 1 milyara yakın kişi tarafından kullanılıyor. Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşımı yapılan bu sosyal medya gerçeği gençlerin bir numaralı ilgi alanına girmiş bulunuyor.

Bu kadar çok kullanılan Instagram uygulamasında bir takım hata ve sorunlar çıkabilmektedir. Belli başlı sorunlar çıkaran uygulama ile çözüm almak istediğiniz zaman maalesef bir Instagram çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak Instagram şifremi unuttum, Instagram giriş yapılmıyor, Instagram hesabınız askıya alında, Instagram şifre değiştirilmiyor, Instagram hesap onaylama gibi sorunlarınızı çözebilmeniz için yorum bölümünden sorununuzu detaylı olarak anlatabilir; uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan Instagram destek bölümü bağlantısı aracılığıyla sorununuza çözüm bir ihtimal bulabilirsiniz.

Instagram’ın herhangi bir Instagram müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası veya Instagram iletişim mail adresi gibi irtibar bilgisi bulunmamaktadır.

Instagram Destek Merkezi