Yeni nesil bir ödeme yöntemi olan ve bu alanda birçok yeniliğe imza atan İninal 2012 yılında Paypal, Migros, PTT, D&R, Teknosa ve Mastercard’ın yaptığı iş birliği ile birlikte Türkiye’de faaliyet vermeye başlamıştır.

Günümüzde milyonlarca kullanıcıya ulaşan İninal piyasada ön ödemeli kart olarak bilinmektedir. İninal sistemi sayesinde herhangi bir banka hesabına gerek duymadan ve sözleşme imzalamadan anında bir kart edinip karta para yükleyebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

İninal Kart ile alışveriş yapabilmek için ilk adım olarak karta bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi PTT şubeleri ve ATM’lerinden, ING Bank ATM’lerinden, ParaMara Uygulamasından, Migros Şubelerinden yükleyebilir veya İninal kartları arası transfer ile kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

Buna ek olarak isteğiniz doğrultusunda istediğiniz bir adresten kartınızı isteyebilir ve tek sefere mahsus olan 5 liralık kart ücretini ödeyerek İninal kartınıza sahip olabilirsiniz.

İninal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 (850) 311 7 701

İninal Kart müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek ve sorunlarına çözüm üretebilmek adına bir müşteri temsilcisi telefon numarasına sahiptir. 0850’li telefon numarasına sahip olan firmayı satın alma öncesi arayarak bilgi ve destek alabiliri kartınızı kullandığınız süre zarfında yaşadığınız sorunları bu merkeze ileterek çözüm arayabilirsiniz. Buna ek olarak firma hakkında herhangi şikayet, istek, soru ve önerilerinizi bildirebilir en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz.

ininal kart yurtiçi ve yurtdışındaki tüm mağazalarda da geçerlidir, istediğin gibi alışveriş yapabilirsin. Bir mağazada kredi kartı geçerliyse, ininal kartı da rahatça kullanabilirsin. Kendini geliştirmek için teknolojiyi yakından takip eden ininal firmasını kullanıcı deneyimi ve isteklerini önemsiyor.