İnci Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

İnci Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İnci Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İnci Deri 1917 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Küçük bir lostra salonu ile başlayan hikaye zamanla ev terlikleri, çocuk ayakkabıları satılan bir mağazaya dönüştü. Bu tarihten itibaren 30 yıl boyunca aynı noktada satışlarına devam eden firmanın kaderi 1947 yılında ailenin üyelerinden olan Ahmet Nuri Kızıltaş’ın Fatih’te yeni bir mağaza açması ile değişti. Oldukça iyi bir girişimci olan Kızıltaş zamanla firmayı büyüttü. Müşteri memnuniyetini birinci felsefe olarak belirleyen Kızıltaş, firmanın bugünlere gelmesinde ana rolü oynamıştır.

1980’li yıllara geldiğimizde firma ürünlerini daha da modernleştirerek dünya pazarına sunmaya başladı. 1989 yılında Kadıköy semtinde 2. Mağazasını açan firma bu tarihten itibaren mağaza sayısını arttırmaya başladı. 1992 yılında Bakırköy ardından bir yıl sonra Anadolu’ya açılan firma 1994 yılında Akmerkez mağazasını açtı. Anadolu’da ilk mağazasını Konya’da açan firma bu mağazayı açarken İtalyan uzman ekiplerle çalıştı. Günümüzde başta Belçika ve İtalya gibi 37 ülkede ürünlerini satan İnci Deri ülkemizde 104 noktada satış yapmaktadır.

İnci Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 74 63

İnci Deri İletişim Formu

İnci Deri müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca yazılı olarak iletişim kurmak isterseniz internet adresinde yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İnci Deri müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.

Arama Terimleri: inci deri iletişim bilgileri, inci deri telefon no, inci deri irtibat tel, inci deri canlı destek, inci deri çağrı merkezi, inci derişikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
İnci Deri çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz İnci Deri irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Nivea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla