İnci Deri 1917 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Küçük bir lostra salonu ile başlayan hikaye zamanla ev terlikleri, çocuk ayakkabıları satılan bir mağazaya dönüştü.

Bu tarihten itibaren 30 yıl boyunca aynı noktada satışlarına devam eden firmanın kaderi 1947 yılında ailenin üyelerinden olan Ahmet Nuri Kızıltaş’ın Fatih’te yeni bir mağaza açması ile değişti. Oldukça iyi bir girişimci olan Kızıltaş zamanla firmayı büyüttü. Müşteri memnuniyetini birinci felsefe olarak belirleyen Kızıltaş, firmanın bugünlere gelmesinde ana rolü oynamıştır.

1980’li yıllara geldiğimizde firma ürünlerini daha da modernleştirerek dünya pazarına sunmaya başladı. 1989 yılında Kadıköy semtinde 2. Mağazasını açan firma bu tarihten itibaren mağaza sayısını arttırmaya başladı.

1992 yılında Bakırköy ardından bir yıl sonra Anadolu’ya açılan firma 1994 yılında Akmerkez mağazasını açtı. Anadolu’da ilk mağazasını Konya’da açan firma bu mağazayı açarken İtalyan uzman ekiplerle çalıştı. Günümüzde başta Belçika ve İtalya gibi 37 ülkede ürünlerini satan İnci Deri ülkemizde 104 noktada satış yapmaktadır.

İnci Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 74 63

İnci Deri İletişim Formu

İnci Deri müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca yazılı olarak iletişim kurmak isterseniz internet adresinde yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İnci Deri müşteri hizmetleri gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşteri ilişkilerini geliştirmeye devam etmektedir. Hafta içi her gün mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.