İnci Akü, İnci Holding’in çatısı altında faaliyetlerini sürdüren bir markadır. Holdingin kurucusu Cevdet İnci, akü üretim çalışmalarına başladığında markanın kendi soy ismini taşımasını uygun bulmuş ve İnci Akü adıyla markalaşma süreci başlamıştır. İnci Holding’in sanayileşme süreci 1984 yılında başlamaktadır. Daha sonrasında uluslararası şirketlerle yapılan anlaşmalar ve ortaklıklar ile birlikte İnci Akü global ölçekte satış yapan bir marka haline gelmiştir. İnci Akü müşteri hizmetleri, Türkiye’de ve global ölçekte satış yapan markanın müşteri destek çalışmalarını yürütmektedir.

İnci Akü Müşteri Temsilcisi

İnci Akü müşteri hizmetleri 444 5 258 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek satışını yaptığı markanın ürünlerini tanıtımını ve bilgilendirmesini yapmaktadır. Bu iletişim kanalı üzerinden soru, öneri ve şikayet bildirimlerini kayıt altına alan İnci Akü müşteri hizmetleri, yol yardım hizmetiyle de zor zamanlarınızda yardımcı olmalarına olanak sağlıyor.

Yol yardım hizmetini sağlamak için İnci Akü müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aracınızda bulunan akü markası fark etmeksizin akü ile ilgili oluşabilecek tüm sorunlarda yol yardım destek hizmeti sağlanmaktadır. 444 5 258 numaralı iletişim kanalından 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. İnci Akü yetkili satış bayilerinin dışında yetkili servis ağına da sahip olan marka, sorunlarınızın çözümü için  de hizmet vermektedir. İnci Akü müşteri hizmetleri aracılığıyla teknik bilgi yardımı, yol yardım talebi, akü montajı ve akü değişimi işlemleri için talep oluşturabilirsiniz.

Türkiye geneline yaygın bir şekilde hizmet vermekte olan markanın yetkili bayi ve teknik desteklerine ulaşmak için İnci Akü müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Orijinal yetkili bayiler aracılığıyla araçlarınızda İnci Akü kalitesini yaşayabilirsiniz.

İnci Akü Ürünleri

İnci Akü, sektördeki tecrübesini müşteri istekleri ve talepleri ile birleştirerek en iyi ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Hayatımızın her alanında bulunan taşıtların tüm modelleri için akü modelleri bulunmaktadır. İnci Akü otomobil ve hafif ticari araçlar, endüstriyel araçlar ve ağır vasıtalar için akü üretimi gerçekleştirmektedir. Tüm Türkiye’ye yayılmış olan yetkili satış bayileri ve yetkili servis ağlarıyla birlikte kaliteden ödün vermeden otomobillerinizin enerji ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Yetkili satış bayi ve yetkili servisleri öğrenmek için İnci Akü müşteri servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.