Fox TV ekranlarında 2017 yılı Haziran ayı itibari ile yayına giren yarışma programı olan İlk Buluşma bir şaka programıdır. İlk Buluşmanın sunuculuğunu ünlü oyuncular olan Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever yapmaktadır.

Seyircileri gülmekten birbirinden geçiren program yayınlandığı ilk günden bu yana sürekli gündeme oturmuş binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Programda yer alan mekan program tarafında kurgulanmış bir mekan olarak dikkat çekmektedir. Farklı açılardan görülebilmesi açısından birçok yerde bulunan kameralar hiçbir anın gözden kaçmamasına yardımcı olmaktadır. Programa katılan yarışmacı yanına getirdiği birini getirmesi ve mekanda bir masada oturmaları ile başlamaktadır.

Yarışmacı anlaşmalı sunucular tarafından verilen komutları ve görevleri uygulayarak yanında getirdiği kişiyi adeta çıldırtmakta sabır sınırlarını zorlamaktadır. Verilen görevlerin sırasıyla yapılması halinde kişiye para ödülü verilmekte her görev ile birlikte bu ücret artış göstermektedir.

İlk Buluşma Programı Whatsapp Başvuru Hattı
0 530 141 33 60

Fox TV’de yayımlanan programa eğer sizlerde katılmak istiyor iseniz Whatsapp iletişim numarası ile başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer sizlerde arkadaşınız ile unutulmaz bir anı yaşamak istiyor iseniz 0530’lu telefon numarasına sahip İlk Buluşma programına başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk Buluşma İnternet Başvuru Formu

İlk Buluşma Programına ulaşabilmek veya katılmak için yukarıdaki iletişim formunu ve size vermiş olduğumuz whatsapp telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.