Reklam

Reklam, sponsorluk vb. iş birliği teklifleriniz için bu iletişim formu aracılığı ile bizimle iletişim kurabilir veya mail adresimize yazabilirsiniz. Lütfen iletişim formunu eksiksiz doldurunuz.

 
[contact-form-7 id=”4558″ title=”İletişim formu 1″]
 

Sleepy Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sleepy, Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.ye bağlı olarak 2004 yılında üretim faaliyetlerine başlamıştır. Sleepy markası, ilk yıllarında çocuk ve hasta bezi üretimini gerçekleştirirken daha sonrasında ürün yelpazesine yeni seçenekler de eklemiştir. Günümüzde ise ürün kataloğu çocuk bezi, yetişkin hasta bezi, cep mendili, ıslak havlu, hasta altı örtüsü ve kadın pedi çeşitlerinden oluşmaktadır. Sleepy müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürünler için bilgilendirici hizmet yapmakta ve satış sonrasında çeşitli konularda müşteri destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Sleepy Müşteri Temsilcisi

Sleepy müşteri hizmetleri 0850 644 55 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Sleepy müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmelerde, Sleepy marka ürünler, yetkili mağazalar, fiyatlandırma ve özellikler hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Temel olarak müşteri görüşlerini kayıt altına alan marka, ürün kullanım tecrübenizdeki duygu ve düşüncelerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kayıt altına alarak gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Sleepy destek ekibi ile yazılı bir şekilde iletişim kurmak için info@sleepy.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Bu alanda kişisel bilgilerinizi ve yazma nedeninizi detaylı bir şekilde belirttikten sonra görseller de kullanarak bildiriminizi oluşturabilirsiniz. Sleepy müşteri temsilcisi, mesajınızı inceledikten sonra gerekli araştırmaları yapmakta ve tarafınıza e posta ya da telefon yoluyla dönüş sağlamaktadır.

Sleepy Ürünleri

Sleepy markasının, Türkiye genelinde birçok yetkili bayisi bulunmaktadır. Küçük veya büyük marketlerin birçoğunda Sleepy marka ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu marketlere ek olarak internet satışı gerçekleştiren online pazarlar içerisinde de yer almaktadır. Satın almak istediğiniz ürünleri direkt olarak resmi siteden de almanıza olanak sağlanmaktadır.

Bebek ve çocuklarınızın sağlıklı bir ilk dönem geçirmeleri için anti bakteriyel, rahat ve sağlıklı ürünlerin geliştirilme çalışmaları sürekli devam etmektedir. Yaş gruplarına göre bebek bezi ve külot bez çeşitleri bulunmaktadır. Yaş grubuna uygun ürünler ile bebeklerin huzuru bozulmadan aktivitelerini yerine getirmesine olanak sağlamaktadır. Bunlara ek olarak ıslak havlu, kadın pedi ve hasta bezleri kategorilerinde de birçok seçenek bulunmaktadır.

Satış sonrasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetin sağlanması için 0850 644 55 00 numaralı Sleepy müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Bip Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bip, kullanıcıların anlık olarak mesajlaşmalarına olanak sağlayan uygulamadır. Turkcell tarafından geliştirilerek kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Android kullanıcıları Google Play, iOS kullanıcıları ise App Store ile bu uygulamayı indirebilmektedir. Ek olarak Turkcell App Market de bu uygulamanın indirilmesine olanak sağlamaktadır. Uygulama ücretsizdir ve tüm kullanıcıların kullanımına açılmıştır. Uygulamayı kullanmak için Turkcell abonesi olmak gerekmemektedir. Bip müşteri hizmetleri, Türkiye’de faaliyet gösteren mesajlaşma uygulamasının müşteri destek hizmetini sunmaktadır.

Bip Müşteri Temsilcisi

Bip müşteri hizmetleri 0532 532 00 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Turkcell tarafından geliştirilen uygulamanın destek hizmeti de Turkcell tarafından verilmektedir. Bip müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde uygulama hakkında detaylı bilgileri edinebilir, sorularınızı yöneltebilir veya teknik destek alabilirsiniz. Uygulama hakkındaki değerlendirmeleriniz soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim haline getirilerek çözümlenmektedir.

Bip uygulaması hakkında teknik destek alabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Bip müşteri hizmetleri 0532 532 00 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Bu numara aynı zamanda Turkcell müşteri hizmetleri numarasıdır.
 • Numarayı tuşladıktan sonra belirtilen seçenekler arasından Bip Uygulaması seçilerek bu alanda destek almak istediğinizi bildirebilirsiniz.
 • Bip müşteri hizmetlerine yönlendirildikten sonra soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Bip uygulamasını tarifinize dahil ederek daha uygun fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz. Tarife, paket ve kampanyaları öğrenerek sizlere en uygun kullanımı hattınıza tanımlamak için Bip müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Bip Uygulaması Nedir?

Bip, Turkcell tarafından geliştirilmiş olan anlık mesajlaşma ve iletişim kurma uygulamasıdır. Uygulama kullanıcıları anlık olarak birbirlerine mesaj ve resim gönderebileceği gibi sesli veya görüntülü arama haklarına da sahip olmaktadır. Uygulama tüm kullanıcıların hizmetine sunulmuştur ve operatör sınırlaması bulunmamaktadır. Turkcell abonesi olmayan kişiler de bu uygulamayı kullanabilmektedir.

Bip mesajlaşma uygulaması, popüler mesajlaşma uygulamaları ile birçok benzerlik göstermektedir. Resim, caps, konum, sembol paylaşımı gibi iletişim araçlarının yanı sıra gruplarınız veya topluluklarınız için grup mesajlaşma imkanı da bulunmaktadır. Uygulama hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, kullanım sırasında karşılaştığınız problemlere çözüm bulmak ve size en uygun tarifeyi belirlemek için Bip müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sodexo, Fransa’da kurulan ve merkezi Fransa’da bulunan tesis yönetim ve yemek hizmetleri şirketidir. Dünya genelinde 80’i aşkın ülkede çalışmalarını sürdürmekte ve şirketlerle iş birliğini devam ettirmektedir. Devlet kurumları, okulların tüm kademeleri, şirketler, klinikler, hastaneler, hapishaneler ve askeri üsler gibi çok çeşitli kurum ve kuruluşlara hizmet sağlamaktadır. Kurum ve kuruluşlar çalışanlarına Sodexo Kart vererek yemek ihtiyaçlarını karşılamalarını ve limitleri kadar harcama yapmalarını sağlamaktadır. Sodexo Müşteri Hizmetleri, Türkiye’de de faaliyetlerini sürdüren şirketin destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Sodexo Müşteri Temsilcisi

Sodexo müşteri hizmetleri hafta içi ve ek olarak cumartesi günleri 444 72 77 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Sodexo müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirmek için 08:00 – 20:00 saat aralığında aramalarınızı yapabilirsiniz. Destek ekibi, ürünler ve kampanyalar hakkında bilgilendirici hizmet yaparak dilerseniz üye işyeri olmanız için görüşme gerçekleştirmektedir. Şirketiniz ile Sodexo’nun iş birliği ile kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Sodexo müşteri hizmetleri, ürünleri kullanan üyelerin yaşayabilecekleri olası sorun ve durumları bildirim haline getirmektedir. Siz de duygu ve düşüncelerinizi 444 72 77 numaralı Sodoxo müşteri hizmetleri aracılığıyla bildirim haline getirerek sürecin sonuçlandırılması için takip edebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar incelenecek ve incelemeler sonucunda karar verilecektir.

Görüşlerinizi yazılı bir şekilde iletmeniz için “Görüşlerinizi İletin” seçeneği bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinde yer alan bu seçeneğe tıklayarak gerekli bilgileri doldurmanız halinde Sodexo destek ekibinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda sizden istenen bilgiler adınız soyadınız, e posta adresiniz, telefon numaranız, kullanıcı tipiniz (müşteri, tüketici, üye işyeri) ve görüşlerinizdir.

Sodexo Hizmetleri

Sodexo şirketi, çalışanların günlük hayatta ihtiyaç duyabilecekleri giderleri düşünerek hizmetlerini çeşitlendirmiştir. Sodexo hizmetleri;

 • Restoran Pass: Çalışanların öğle yemeği ihtiyaçlarını karşılamak için belirli limitlerle sağlanan karttır.
 • Fuel Pass: Çalışanların araçları için ihtiyaç duydukları yakıtları karşılamaları için belirli limitlerle sağlanan karttır ve anlaşma gereği yakıt alışverişleri Opet’ten sağlanmaktadır.
 • Gift Pas: Hediye çeki anlamını taşımaktadır. Anlaşmalı olan diğer iş ortaklarından alışveriş yapılmasına olanak sağlanmaktadır.
 • Business Pass: Firmanızın temsil ve ağırlama ihtiyaçlarını karşılamak için lüks iş ortakları ile yapılan çalışmalardır. Bu kart sayesinde daha uyguna yararlanmaları sağlanmaktadır.

Stradivarius Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Stradivarius markası, kadın ve erkek kategorilerinde giyim ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Markanın yönetimi ilk dönemlerde aile üyelerine bırakılmıştır. Markanın bağlı olduğu İspanyol İnditex şirketi, moda markalarını bünyesinde bulundurmakta ve çalışmalarını modayı şekillendirecek düzeyde gerçekleştirmektedir. Günümüzde 50’yi aşkın ülkede mağaza şubeleriyle ürün satışını yapmaktadır. Stradivarius müşteri hizmetleri, ülkemizde de satış gerçekleştiren markanın satış öncesinde bilgilendirici hizmetlerini yerine getirirken satış sonrasında da destek hizmetini sunmaktadır.

Stradivarius Müşteri Temsilcisi

Stradivarius müşteri hizmetleri 0850 282 50 07 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Stradivarius müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, Türkiye genelinde hizmet veren markanın en yakın mağaza şubesini, ürünlerini ve satış bilgilerini öğrenebilirsiniz. Taleplerinizi ve isteklerinizi marka yetkililere ulaştırarak sonuçlandırılması için soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim oluşturabilirsiniz. Bu bildirimleri daha sonraki süreçte takip ederek sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

Stradivarius müşteri hizmetleri, mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin iade, değişim ve garanti işlemleri hakkında destek işlemlerini gerçekleştirmektedir. İnternet sitesinden aldığınız ürünler hakkında sipariş detayı, sipariş iptali, ürün iptali, kargo takip, iade, garanti ve değişim işlemleri hakkında detaylı bilgileri alabilir ve yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Stradivarius müşteri temsilcisi ile yazılı ve görsel şekilde iletişime geçmek için internet sitesi üzerindeki “E Posta ile İletişime Geç” seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • İletişim sayfasında “E Posta ile İletişime Geç” seçeneğine tıklayınız.
 • Sorununuzun kategorisini seçiniz. Bu kategoriler nasıl satın alınır, siparişim ile ilgili tüm bilgiler, teslimat ve iadeler, hesabım, hediye kartı, fiziksel mağazalar ve ürün olarak belirlenmiştir.
 • Kategoriyi seçerek ilgili mesajınızı ve istenen diğer bilgileri yazarak talebinizi iletebilirsiniz.

Stradivarius İade ve Değişim İşlemleri

Stradivarius markası, ürünlerin iade işlemleri için müşterilerine 30 günlük süre tanımaktadır. Kullanılmamış, yıpranmamış, faturalı ve orijinal ambalajı bozulmamış ürünleri Türkiye üzerindeki herhangi bir Stradivarius mağazasından veya internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden iade işlemlerinizi başlattıktan sonra sürecin onay alması gerekmektedir. Ürünler yukarıdaki şartları sağlıyor ise iade onayı alır ve ödemeniz 7 ile 14 gün arasında hesabınıza ulaşır. İade, değişim ve garanti işlemleri gibi satış sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an Stradivarius müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kelime Oyunu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kelime Oyunu, televizyon ekranlarında yayınlanan bilgi yarışmasıdır. Yarışmacılara kelimelerin açıklamaları belirtilmekte ve kelimeyi tahmin etmeleri istenmektedir. Yarışmacılar kelimeleri tek seferde söyleyebildikleri gibi ipucu edinmek için harf satın alabilmektedir. Yarışmanın kuralları gereği her yarışmacı zamanla yarışmaktadır ve en yüksek puanı toplayan kişi ödülün sahibi olacaktır. Puanların eşit olması halinde kişilerin soruları kaç saniyede tamamladıkları göz önüne alınmaktadır. Kelime Oyunu müşteri hizmetleri, yayın öncesinde başvurular ve yarışma hakkında bilgilendirme hizmeti yaparken yayın sonrasında da izleyicilerin görüşlerini kayıt altına almaktadır.

Kelime Oyunu Müşteri Temsilcisi

Kelime Oyunu müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Kelime Oyunu müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için internet sitesi üzerinde belirtilen formu doldurmanız gerekmektedir. Formu eksiksiz dolduran izleyicilere geri dönüş yapılmaktadır. Kelime Oyunu yarışması, günümüzde Teve2 ekranlarında yer aldığı için soru, öneri ve şikayetler kanal yönetimi tarafından alınmaktadır.

Kelime Oyunu izleyici temsilcisi formunda adınız, soyadınız, e posta, doğum tarihiniz, il, ilçe, cinsiyet, yazma nedeniniz, programın adı, yayın tarihi, yayın saati ve mesajınız alanları bulunmaktadır. Buradaki bilgileri eksiksiz doldurarak Kelime Oyunu hakkındaki soru, öneri ve şikayetlerinizi kanal yönetimine bildirebilirsiniz. Kanal yönetimi sizlerin düşünce ve taleplerini dikkate alarak yayın politikasını şekillendirmektedir. Şikayet başvurularınızı RTÜK’e de bildirebilirsiniz.

Kelime Oyunu Başvuru

Kelime Oyunu yarışmasına yarışmacı olarak katılmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurular Teve2 kanalı tarafından alınmaktadır. Kelime Oyunu başvurusu yapmak için;

 • Teve2 internet sitesine giriş yapınız.
 • Yukarıda sıralanmış olan seçenekler arasından “Başvuru” seçeneğine tıklayınız.
 • Başvuru formunu eksiksiz doldurmanız istenmektedir. Formda istenen bilgiler adı soyadı, doğum tarihiniz, telefon numarası, e posta adresi, cinsiyeti, yaşadığı şehir, eğitim durumu ve ailenizden bahsedin bölümü, programa katılma nedeniniz, kelimelerle aranız nasıl, arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde neler yaparsınız gibi sorulara ek olarak sizleri ve hayatınızı tanımak için bölümler yer almaktadır.
 • Başvuru formunuza ek olarak fotoğrafınızı yüklemeniz gerekmektedir.
 • Başvuru formunu ve kullanıcı sözleşmesini imzalayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Başvuru sırasında karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için Kelime Oyunu izleyici temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.