İhlas Holding’in temelleri 1970 yılında Türkiye Gazetesi’nin kurulmasıyla birlikte atılmıştır. Daha sonra gazetenin basım ve dağıtım işlemlerini geliştirmeye çalışarak kendi tesislerini ve dağıtım ağını oluşturmuştur. Gazete dağıtım ağı giderek genişleyip büyüyerek yaygın bir pazarlama ağına dönüşüm sağlamıştır. İhlas Holding, bünyesine sürekli olarak farklı alanları katmış ve yatırım yelpazesine yenilerini eklemiştir. 1989 yılında İhlas Yuva Evleri projesi ile inşaata, 1990 yılında İhlas Ev Aletleri şirketiyle elektronik ev aletlerine, 1991 yılında ise Türkiye Gazetesi Hastanesi’ni kurarak sağlık sektörüne giriş yapmıştır.

İhlas Holding Müşteri Temsilcisi

İhlas Holding çağrı merkezine 0212 454 20 00 iletişim numarasından ulaşarak soru, öneri ve şikayetlerinizin bildirimlerini yapabilirsiniz. İhlas Holding bünyesinde bulunan şirketlerden kaynaklı sorunlarınız hakkında bildirimde bulunabilir ve sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz. iletisim@ihlas.com.tr adlı mail adresini de kullanarak yazılı ve görsel bir şekilde sorunuzu ve sorunlarınızı iletmeniz mümkün. Ayrıca ihlas.com.tr/iletisim adresini kullanarak karşınıza çıkan “İletişim Formu” nu eksiksiz doldurarak İhlas Holding’in sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İhlas Holding Hakkında

İhlas Holding, Türkiye Gazetesi ile çıkılan bu yolda hizmet ağını ve yelpazesini geliştirerek geniş ölçekte birçok kişiye ulaşmayı başarmıştır. Günümüzde inşaat gayrimenkul ve proje geliştirme, medya ve iletişim alanında gazete ve televizyonculuk, üretim ve ticaret, hastane ve eğitim kurumları olarak birçok sektörde çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin en önemli gruplarından biri olan İhlas Grubu; 30 şirketi, 2.623 çalışanıyla ülke çapında geniş bir etkinliğe sahiptir. Kültürel hizmetleriyle de ön plana çıkan İhlas Grubu, ülke çapında bir etkinliğe sahiptir. İhlas Holding bu kadar geniş yelpazede hizmet verirken İhlas Holding müşteri hizmetleri de çalışmalarını sürdürerek memnuniyetinizi sağlamayı ve olası mağduriyetleri ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.