Merkezi Güney Kore’de bulunan Hyundai, dünyanın en büyük otomotiv firmalarından birisidir. Kore dilinde modern, çağdaş anlamlarına gelen Hyundai başta otomotiv olmak üzere inşaat mühendisliği, sigorta, elektronik, gemi yapımı, lojistik gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

1967 yılında Güney Kore’de kurulan Hyundai, otomotiv sektörüne oldukça farklı bir açıdan giriş yapmıştı. Otomobil üretimi için herhangi bir altyapısı olmayan bu ülke, oldukça büyük bir risk alarak otomobil fabrikasını kurarak çalışmalara başladı. 2 yıl süren çalışmanın ardından ortaya çıkan ilk otomobil, Güney Kore turizmin gelişmesine büyük oranda katkı sağladı.

İlk etapta sadece Korelilerin kullanacağı araçlar üretmek isteyen Hyundai zaman içerisinde tüm dünyaya hitap edecek modeller geliştirmeye başladı. Ülkemizde de her geçen gün kullanım oranı artan Hyundai araçlar için hem satış öncesi hem de satış sonrasında destekler verilmeye başlandı. Bu yazımız içerisinde Hyundai müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

 

Hyundai Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0(216) 571 63 01

 

Hyundai, Türkiye’de oldukça yüksek bir potansiyele sahiptir. Genel olarak orta segmentli araçlar üreten Hyundai, daha çok şirketler tarafından filo araçları olarak tercih edilmekte. Genellikle müşteriler anlık olarak yaşadıkları sorunlardan dolayı profesyonel destek almak ister. Bu bağlamda Hyundai müşteri hizmetleri iletişim bilgileri, araç sahipleri için oldukça önem teşkil etmekte.

Yukarıda verdiğimiz telefon numarası üzerinden 7 gün 24 saat yetkililer ile temas kurabilir, sorunumuzu dile getirebilirsiniz. Hyundai Çağrı merkezi telefon numarası üzerinden Hyundai araçlarınız ile ilgili her türlü konuda sesli destek alabilirsiniz.

Bununla birlikte;Kaza ya da arıza gibi durumlarda anlık teknik destek müdahalesini de şu şekilde alabilirsiniz. Kaza ya da arıza gibi durumlarda yol yardım desteği gibi birçok olanak veren Hyundai, bu işlemler sırasında herhangi bir ücret ödemesi de talep etmemektedir.

Hyundai müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ararken doğru numara ile iletişim kurduğunuza dikkat etmeniz gerekiyor. İllegal olarak firmayı taklit eden kişiler ile temas kurup kişisel bilgilerini vermeniz durumunda büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.