Hummel marka spor giyim firması 1923 yılında Almanya’da kurulmuştur. Günümüzde merkezi Danimarka’da bulunan firma dünya üzerinde birçok ülkede mağazalarda ürünlerini milyonlarca insana ulaştırmaktadır.

Firmanın temelleri anlatılan bir hikayeye göre Albert Messmer’in yoğun yağmur yağan bir günde ilk futbol ayakkabılarından bir tanesi geliştirmesi ile başlamaktadır. Ayakkabısını geliştirmeye başlayan Messmer kardeşi ile beraber Messmer & Co. Adında şirket kurmuş daha sonra firmanın adı Hummel’a evirilmiştir.

Birçok sportif alanda ürünler üreten markanın ismi Almancada “Yaban Arısı” olarak bilinir. Spor ayakkabıdan, forma, t-shirt, eşofman ve daha birçok ürün üreten firma ülkemizde de birçok sportif kuruluşun resmi sponsorluğunu üstlenmektedir.

Türkiye Erkek Hentbol Takımının yanı sıra Süper Lig ekiplerinden Konyaspor’un resmi forma sponsorluğunu üstelenen firma 2012 yılında dünyanın en hızlı gelişen pazarı ödülünün de sahibidir.

Ülkemizde birçok spor mağazasında aktif olarak satılan Hummel ürünleri ayrıca internet üzerinden de satışa sunulmaktadır. Hummel müşterilerinin sorunlarına ve şikayetlerine kulak verebilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Hummel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 472 19 23
0212 643 19 23

Hummel Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
olinesupport@hummel.net

Hummel müşteri hizmetleri iki adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca yazılı olarak ulaşmak isteyenler için iletişim mail adresi bulunmaktadır.

Hummel müşteri hizmetleri gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kullanıcılarına hafta içi her gün mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.