Kimberly-Clark şirketinin bebek bezi markası olan Huggies 1968 yılında piyasaya giriş yapmıştır. 1961 yılında Procter & Gamble’nin Prima ürününü tanıtması üzerine Kimberly-Clark 1971 yılında Kimbies markası yerine kendi ürününü kamuoyuna tanıtarak piyasaya atılmıştır.

Bu yıllardan sonra Huggies bebek bezleri erkek ve bebek çocuklarına özel modellerde üretilmeye başlanmıştır. Kimberly-Clark tüm adların, logo ve markaların ticari sahibi olduğu için tüm ticari işlemler onun izni ile yürütülmektedir. Bebek ürünleri piyasasında kendini kanıtlayan firma günümüzde de pazar payını her geçen gün artırmaktadır.

Huggies ürünlerinin konfor ve kalitesi birçok kişinin bu markayı tercih etmesindeki en önemli sebeptir. Firma 150’den fazla ülkede ürün satışı yapmaktadır. Bebek bezi, ıslak mendil, külot bez, emici gece külot ve mayo bebek bezi gibi ürün çeşitleri bulunan firma ürün yelpazesini her geçen gün emin adımlarla genişletmektedir.

Firmanın en önemli hedeflerinden birisi de Huggies müşteri hizmetleri ile tüketicilerin istek ve önerilerini ön planda tutmaktır. Bebek bezi ve bebek ürünleri satışı yapan firma dünya pazarındaki konumunu korumak adına müşterilerine bilgi ve destek konusunda sınırsız hizmet sağlamaktadır.

Huggies Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 202 31 00

Huggies müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden şikayet, öneri, istek ve sorularınızı müşteri temsilcilerine iletebilir, 7/24 online destek alabilirsiniz. Bebek ürünleri piyasasında kendini kanıtlayan Huggies ürünleri ile bebeğinizin sağlıklı büyümesi için en doğru adımı atabilirsiniz. Bebeğiniz için kullanmayı tercih edeceğiniz Huggies ürünleri konusunda bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda müşteri hizmetleri ile anında iletişim kurabilirsiniz.

1968’te başlayan serüvenini günümüze kadar ulaştıran Huggies bu başarısının en önemli sırrı olarak müşteri istek ve beklentilerini her daim göz önünde bulundurma olduğunu belirtmektedir. Geleceğe yönelik hedeflerinde de yine müşterilerinin bilgi ve destek ihtiyacını hedef olarak gören firma Huggies müşteri hizmetleri numarası üzerinden bu alanda kendini geliştirmeyi sürdürmektedir.

Huggies bebek ürünlerine dair soru, öneri, şikayet ya da isteklerinizi müşteri temsilcilerine ileterek ürünlerin üst düzey kaliteye ulaşmasında katkıda bulabilirsiniz. İstek ve şikayetleriniz için anında müşteri hizmetleri numarasından irtibat kurabilirsiniz.