Huawei markası, Çin kökenli çok uluslu bir şirkettir. Dünya genelinde bilgi ve iletişim teknolojileri altyapısı ve teknolojik akıllı cihazların satışını yapmaktadır. BT, bulut hizmetleri, Telekom ağları ve akıllı cihazlar olmak üzere dört ana sektörde büyük güce sahiptir. Var olan teknolojileri ihtiyaç ve talepler doğrultusunda geliştirerek her bir kişiye, eve ve kuruluşlara ulaştırma amacını taşımaktadır. Sektördeki ilerleyişi yükseliş içerisindedir ve en çok tercih edilen ürünler sıralamasında yerini korumaktadır. Müşteri hizmetleri sayesinde memnuniyeti yüksek seviyelerde tutması bu yükselişe öncülük etmektedir.

Huawei Müşteri Temsilcisi

Huawei müşteri hizmetleri numarası, Türkiye’de 444 79 88 numarası ile hizmet vermektedir. Bu çözüm kanalına haftanın her gün 09:00- 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Telefon, PC, tablet, teknolojik saat, aksesuar ve mobil servis anlamında yardım alabileceğiniz, sorularınıza cevap bulabileceğiniz ve şikayet taleplerinizi bildirebileceğiniz bir kanaldır. Huawei Türkiye resmi web sayfası üzerinden kullandığınız cihazlar ile ilgili sorularınızı gönderebileceğiniz bir mail kanalı da işlem görmektedir.

Ayrıca Huawei müşteri hizmetleri aracılığıyla kullandığınız cihazlarda yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak servis hizmetlerinin konum sorgulamasını, garanti süresi sorgulama ve uzatma işlemlerini, parça fiyat sorgulaması gibi işlemleri de yapabilir telefonunuzdaki hasarı giderebilirsiniz.

Huawei Türkiye

Huawei, global ölçekte oldukça büyük bir sermayeye ve satış hacmine sahip teknoloji üretim ve pazarlama firmasıdır. Üretimlerini sadece Çin’de değil dünyanın 21 ülkesinde sürdürmektedir. 21 adet Ar-Ge enstitüsüne sahip olarak teknolojik gelişmelere eşlik etmekte ve günümüz ihtiyaçları için çözümler bulmaktadır. 2017 yılında yapılan anketler sonucunda en beğenilen ilk üç marka arasında yerini korumuş ve yaptığı çalışmaların ödülünü almıştır. Huawei Türkiye yapılanması ise ülkemiz adına önemli bir faktördür. Huawei Türkiye, 21 adet Ar-Ge enstitüsü arasında en büyük ikinci merkezdir. Bu nedenle Huawei firması için Türkiye önemli bir konumdadır ve yatırımlarını arttırmaya, ekonomiye katkı sağlamaya ve istihdam yaratmaya devam etmektedir. Özellikle akıllı telefon cihazlarını üretirken, fiyat performans oranlamasında uygun ürünler ortaya çıkarmaya ve tasarımlarının takdir görmesini sağlamayı başaran Huawei firması, ülkemizdeki üretimlerinin yanı sıra oldukça çok da satın alınan bir firmadır.