Türkiye’deki çalışmalarına 1990 yılında başlayan HSBC, kurumsal, yatırım ve bireysel anlamda bankacılık hizmetlerini verirken birikim yönetimi alanında da çalışmalarını sürdürmektedir. Ülkemizde yer alan ATM’leri, banka şubeleri, telefon bankacılığı iletişim hattı ve dijital bankacılık platformlarıyla müşterilere finansal alanda çözümler ulaştırılmaktadır. HSCB Grubu’nun merkezi Londra’da bulunurken çalışmaları ve kazandığı müşteri güveni sonucu global ölçekte çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşadığınız problemleri HSBC müşteri hizmetleri ile çözüme kavuşturarak sizlerin memnuniyetinin sağlanması temel öncelik haline getirilmiştir.

HSBC Müşteri Temsilcisi

HSBC müşteri hizmetleri kanalına 0850 211 0 114 iletişim numarasıyla ulaşabilirsiniz. Ürün ve hizmetler konusundaki soru, öneri ve şikayetleriniz bu kanal aracılığıyla çözüme kavuşturulmaktadır. Kredi ve banka kartı hizmetleriniz hakkında yaşanan problemleri, banka şubelerinde veya çalışanlarıyla yaşanan problemleri, kullanım sıkıntıları gibi birçok konuda yaşadığınız sıkıntıyı dile getirerek kayıtlara geçmesini sağlayabilirsiniz. Şikayet talepleriniz hakkında işlem başlatılır ve süreç hakkında ilerleyen durumlar hakkında bilgilendirilirsiniz. Daha sonra size verilen cevap ve işlem hakkında memnuniyet sağlanmazsa süreç hakkında tekrar başvuru yapabilirsiniz.

HSBC, telefon bankacılığı numarası ise 0850 211 0 111 numarasından hizmet vermektedir. Türkiye’nin her noktasından 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bu hizmet sayesinde bankacılık işlemlerinizi yerine getirebilir veya gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı limit yükseltme, kredi kartı ekstre sorgulama, banka kartı bakiye sorgulama, EFT veya havale işlemleri, fatura ödemeleri gibi birçok konudaki işlemlerinizi telefon bankacılığı aracılığıyla yapabilirsiniz.

HSBC Vizyon

HSBC, dünya genelinde Asya, Pasifik, Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Afrika ve Ortadoğu olmak üzere birçok bölgede 65’ten fazla ülkede çalışmalarını sürdürmektedir. 65 ülkede yaklaşık olarak 3 bin 800 banka ofisi bulundurmakta ve hizmetine devam etmektedir. Ülkemizde bireysel ve kurumsal olmak üzere, bankacılık hizmetleri, emeklilik, sigorta ve yatırım işlemlerini de sürdürmektedir. Bu sayede bireysel ve kurumsal işlemlerinizin dışında geleceğiniz ve yatırımlarınızı kontrol edecek bir düzen oluşturmaktadır. HSBC müşteri hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyet oranını yüksek seviyelerde tutarak müşteri potansiyelini daha da arttırmayı hedeflemektedir.