HP 1939 yılında Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde David Packard ve William Redington Hewlett tarafından kurulmuştur. Marka adını kurucularının soyadlarının birleşiminden almaktadır. Hewlett – Packard ülkemizde faaliyet gösteren en iyi bilgisayar ürünlerinin başında gelmektedir.

HP markası dünya genelinde birçok teknoloji mağaza aracılığı ile ürünlerini satmaktadır. Ayrıca internet üzerinden de alabileceğiniz ürünler için HP’ nin satış öncesi ve satış sonrası destek amaçlı kurulmuş müşteri hizmetleri bulunmaktadır.

Müşteri hizmetlerini arayarak alacağınız ürünler hakkında teknik ve genel bilgi alabilir. Satış sonrası ise ürününüz de yaşadığınız sorunları müşteri hizmetleri aracılığıyla çözebilirsiniz.

HP Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 0 307

HP Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

HP müşteri hizmetlerini arayarak sizlere en yakın teknik servisi öğrenebilir yaşadığınız donanımsal ve teknik sorunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Aldığınız ürünün garantisi, kullanım şekli, vb. birçok konuda müşteri hizmetlerinden yardım alarak bilgi alabilmeniz mümkündür.

HP 444’lü bir müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Bu numarayı arayarak soru, istek ve arzularınızı iletebilirsiniz. Ayrıca HP’nin resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak yazılı bir şekilde taleplerinizi iletebilmeniz mümkündür.

HP markası sadece bilgisayar değil yazıcı, klavye ve fare gibi OEM ürünleri de üreterek satışını yapmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen bilgisayar markalarının başında gelmektedir.