Hotiç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Hotiç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Hotiç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Hotiç markası 1938 yılında kurucusu Salih Hotiç öncülüğünde faaliyetlerine başladı. Ayakkabı ve aksesuar üretimindeki köklü tecrübesini özgün tasarım, müşteri talebi, yaşam tarzları ve kalite ile birleştirerek sektördeki yerini korumaya devam etmektedir. Ürünlerin doğal malzemeler ve gerçek deri ile kullanılması müşteri memnuniyetini sağlayan bir diğer unsurdur. Hotiç müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürünler ve satış mağazaları hakkında bilgilendirici çalışmalar sürdürürken satış sonrasında olası problemler için destek vermektedir.

Hotiç Müşteri Temsilcisi

Hotiç müşteri hizmetleri 0850 288 44 82 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Hotiç müşteri temsilcisinin ilk görevi satışı yapılan ürünlerin fiyat, malzeme ve teslimat bilgilerini müşterilerle buluşturmaktır. Aklınıza takılan ve cevabını aradığınız soruların cevaplarını destek biriminden öğrenebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler hakkında sipariş detayı, sipariş takibi, sipariş iptali, ürün iptali, ürün ekleme, iade, değişim ve garanti gibi işlemlerini belirtilen yönlendirmeleri takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. Bu konularda yardım almak için 0850 288 44 82 numaralı Hotiç müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Hotiç marka ürünlere mağazalar, markanın internet sitesi ve online pazar yerlerinden ulaşabilirsiniz. Hotiç markasına ait mağazalardan yaptığınız alışverişlerde şirket tarafından belirtilen prosedürler geçerli iken aracı mağazalardan yapılan satışlarda ilgili mağazalar sorumludur. Ürünlere ulaşabileceğiniz en yakın mağazayı öğrenmek için Hotiç müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Hotiç müşteri temsilcisi, sizlere en yakın mağazanın konum ve iletişim bilgilerini paylaşmaktadır.

Hotiç İletişim

Hotiç markasının yetkilileri ile yazılı iletişim kurmak için internet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçeneğe internet sitesinin en alt kısmından ulaşabilirsiniz. İletişim formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve mesajınız istenmektedir. Soru, öneri, şikayet ve teşekkür başlıkları adı altında gönderdiğiniz mesajlar incelendikten sonra tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Hotiç İade ve Değişim Kuralları

Hotiç marka ürünlerin değişim işlemleri sadece mağazalar üzerinden gerçekleştirilmektedir. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri de bu yolla değiştirebilirsiniz. Bölgenizde Hotiç mağazası bulunmuyor ise ürünü iade etmeniz ve yeniden sipariş oluşturmanız gereklidir.

Hotiç iade prosedürlerine göre satın almış olduğunuz ürünler için 30 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. 30 gün içerisinde yapılacak olan iadelerde herhangi bir sebep aranmamaktadır. İadeleri mağazalardan veya internet sitesi üzerinden oluşturduğunuz iade talebiyle gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün onay alabilmesi için kullanılmamış, hasar görmemiş, orijinal kutusunda, orijinal ambalajında ve faturalı olması gerekmektedir. Aksi durumlarda iade işlemi gerçekleştirilmez.

Cevapla