1948 yılında Japonya merkezli olarak kurulmuş olan Honda aralıksız şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olan markalardan biridir.

Birbirinden farklı modelleri üreterek piyasaya sunmakta olan Honda markası özellikle yapmış olduğu yenilikler sayesinde otomotiv sektöründe tercih edilmekte olan firmalardan biri haline gelmiştir. Markanın tasarlamış olduğu ürünler piyasaya sürülmektedir.

Marka ilk kurulduğu dönemlerde yalnızca motosiklet üretimi yapmakta idi. Daha sonrasında otomobil, robot, su motorları, güç ekipmanları gibi pek çok farklı ürün seçeneği üzerinden sektörde hizmet vermeye başlamıştır.

Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilen çalışmalarda gerekli hassasiyetin gösterilmesi sayesinde marka kaliteli ürünlerin tercih edilebileceği markalardan biri haline gelmiştir.

Dünya genelinde özellikle tanınan markalardan biri haline gelmiştir. Dünya genelinde gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra aynı şekilde ülkemizde de geniş kapsamlı olarak çalışmaya yapmaktadır.

Honda Müşteri Hizmetleri

Marka ülkemizde yalnızca Honda araba ve motosiklet alanında üretim yaparak hazırlanan ürünleri satışa sunmaktadır. Ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmekte olan markanın birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır.

Her modelde özellikle gelişen teknolojinin yakından takip ederek kullanılması sayesinde hazırlanmış olan farklı özelliklere sahip modellerin oluşturulması sağlanmaktadır.

Markanın ürünleri hakkında bilgi almak, görüş ya da önerilerini sunmak isteyenler Honda müşteri hizmetleri sayesinde ihtiyaç duydukları her durumda iletişim olanağı elde edebilirler. Kesintisiz hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde yapılacak taleplerin karşılanması sağlanmaktadır.

Honda Çağrı Merkezi Numarası

Marka tarafından tasarlanan modeller şunlardır; Jazz, PCX 125, Yeni Civic Hatchback, Spacy Alpha, CR-V, Honda HR-V, Yeni Civic Sedan, CB 125 ACE, Activa S, Forza ABS, NC 750D Integra, CBF 150. Marka teknolojiyi yakından takip ederek tasarlamış olduğu modelleri uygulanmaktadır.

Bu sayede kullanıcılar için daha kullanışlı modellerin hazırlanmasını sağlamaktadır. Markanın ürünleri ya da farklı konularda bilgi almak isteyenler için Honda çağrı merkezi telefon numarası üzerinden yapılacak olan görüşmeler sayesinde taleplerini karşılanması sağlanmaktadır.

7/24 kesintisiz destek hizmeti sağlamakta olan Honda çağrı merkezi numarası üzerinden yetkili servis, en yakın satış bayisi gibi pek çok farklı konuda bilgi alınabilir.

Honda Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0212 234 66 32