H&M markası, uluslararası alanda 1947 yılından itibaren hizmet veren, İsveç merkezli bir tekstil firması olup, moda ve giyim sektöründe kaliteli ürünleri ile milyonlarca kişi tarafından beğenilen bir marka olmayı başarmıştır. Hennes & Mauritz markasının sektör içerisinde ismi H&M olarak bilinmektedir. Ve bu marka, Türkiye’de birden fazla ilde olmak üzere 2020 itibari ile toplamda 44 adet mağazası ile müşterilerine farklı tasarımlarda ve kaliteden ödün vermeden binlerce ürünün satışını yapmaktadır.

Alınan giysiler hakkında bilgi almak, şikâyet ve öneride bulunmak için H&M Çağrı Merkezi iletişim telefon numarası olan 0212 315 33 00 numarasını ya da 0850 39 02 900  hattı arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hafta içi Pazartesi-Salı-Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri olmak üzere 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları Cumartesi-Pazar günleri, 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Resmi tatil günlerinde ise 09.00-17.00 saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya iletişim araçları olan facebook, twitter üzerinden ulaşabilir ve istek ve önerilerini online olarak https://www2.hm.com/tr_tr/customer-service/contact.html adresi üzerinden yazarak bilgi alabilirsiniz.

H&M ile Moda

Giyim sektörü, moda sürekli yenilenip değişmektedir. Her yaş grubuna ve giyim tarzına uygun birçok kıyafet görücüye çıkmaktadır. H&M markası da, özelikle son yıllarda birbirinden şık ve modern ürünleri ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Ünlü modacılar ile düzenlediği defileleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Sektörde hızlı bir şekilde ilerleyen ve büyüyen marka, her yaş grubuna ait giysilerin üretimini ve satışını yapmaktadır.

Türkiye’de ve birçok ülkede mağazası bulunan köklü bir markadır. H&M markasının Türkiye’nin birçok bölgesinde mağazası bulunmaktadır. Ayrıca marka internet üzerinden de online satış yapmaktadır. H&M markası çocuk, erkek ve kadın herkese hitap etmektedir. Ayrıca ayakkabı, kemer, çanta gibi aksesuarlarda bulunmaktadır. Marka, dünya çapında ismini kanıtlamış bir markadır. H&M diğer kendini kanıtlamış markalara göre daha uygun fiyatlıdır.

H&M Markası Kaliteli Hizmetin Adresi

Marka, hem mağazalarında hem internet satışı yapan online sitesinde müşterilerine kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Her yaş grubuna hitap eden modern ve tarz ürünlerinin hepsi çok kalitelidir. Çalışan elemanlar müşterilere karşı güler yüzlü ve anlayışlıdır. Aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun yaşadığında iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.