Havabus, havayoluna yolcu taşımak amacıyla 2011 yılında kurulmuş bir ulaşım firmasıdır. 30 araçla faaliyetlerine başlayan Havabus, daha sonra araç kapasitesini arttırarak doğru orantılı olarak daha fazla yolcuyu havaalanlarına ulaştırmaya başlamıştır. Havabus İstanbul’da hizmet vermektedir. Kadıköy ve Taksim güzergahlarından havaalanlarına ücret karşılığında taşımacılık yapmaktadır. Havabus müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek seferler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Havabus Müşteri Temsilcisi

Havabus müşteri hizmetleri 444 26 56 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek yolcuların bilgilendirilmesini sağlamakta ve sefer sonrasında soru, öneri ve şikayet olarak değerlendirme yapmalarına olanak sağlamaktadır. Havabus müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek seferlerin güzergahları, yolcu alma noktaları, sefer saatleri, sefer ücretleri gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

Havabus müşteri temsilcisi, hizmet öncesinde, hizmet sırasında ve hizmet sonrasında yaşanan tüm durumları değerlendirmeniz amacıyla sizlerin görüşlerini kayıt altına almaktadır. Soru, öneri, talep ve şikayetleriniz için bu kanalı kullanarak bildirim yapabilirsiniz ve olası yaşadığınız problemlerin takibini izleyebilirsiniz. Sefer sırasında kayıp veya çalıntı eşyalarınız için Havabus müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bildirim yapabilirsiniz.

Havabus Seferleri

Havabus müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sefer güzergahları ve sefer saatlerini öğrenebileceğiniz gibi belirlenen son güzergah ve tarifeler aşağıdaki şekildedir.

  • Sefer güzergahı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı ile Taksim arasında ve Sabiha Gökçen Havalimanı ile Kadıköy arasında ulaşım hizmeti verilmektedir.
  • Havabus seferleri gece 3:30 ile ertesi gün gece 1:00 arasında hizmet vermektedir. Günün 22 saati Havabus ulaşımını kullanarak havalimanına gidebilmeniz mümkün.
  • Havabus seferleri genellikle yarım saat arayla devam etmektedir.
  • Bilet fiyatları güzergahın uzunluğuna göre 10 TL ile 18 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Sefer başlangıç noktaları ile havalimanı arasındaki ortalama süre değişkenlik göstermektedir. Kadıköy ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki seferler ortalama 60 dakikada tamamlanmaktadır. Taksim ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki seferler ise ortalama 1,5 saatte tamamlanmaktadır. Bu saat aralıkları ortalama olarak ifade edilmektedir. Sefer saatlerinde değişkenlik gösterebilecek olan trafik yoğunluğuna göre sapmalar meydana gelmektedir. Yolculuk sırasında bunların dikkate alınması gerekmektedir.
  • Sefer noktaları ve sefer saatleri için Havabus müşteri hizmetleri aracılığıyla detaylı bilgileri edinebilirsiniz.