Halk TV, 2005 yılından itibaren ülkemizde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Web sitesi, televizyon kanalı ve Halk Radyo adında radyoculuk çalışmalarıyla haberciliği temel esas alan yayın ilkesiyle yayınlar yapmaktadır. Canlı haber, ülke gündemi, dünya gündemi, ekonomi, bilim ve teknoloji, kültür sanat, analiz yayınları, spor ve yaşam alanlarında habercilik sunan Halk TV, ülkemizi ilgilendiren bireysel ve toplumsal birçok alanda da habercilik faaliyetini sürdürmektedir.

Halk TV Çağrı Merkezi

Halk TV çağrı merkezine 0312 236 64 25 numarasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Halk Radyo Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. hakkında ki tüm soru, öneri ve şikayetleriniz bu numara aracılığıyla değerlendirilmektedir.  Ayrıca yazılı ve görsel olarak başvuru yapmak istemeniz halinde info@halktv.com.tr mail adresini kullanarak talebinizi iletebilirsiniz.

Halk TV, güncel olarak faaliyetlerini sürdürürken, haberler hakkında değiştirilmesini istediğiniz detayları bildirebilir veya konularla alakalı bilgi sahibi iseniz var olan durumu düzelterek doğru bilgilendirmek için iletişime geçebilirsiniz. Habercilik kanallarının birçoğunu kullanarak bireysel ve toplumsal birçok düzeyde yer alan haber niteliği taşıyan olayları da ihbar etmeniz mümkündür. Ülkemizde yayın yapan yazılı ve sözlü tüm haber kanalları sizlerin sesini duyurmak ve doğru haberciliği ülkemizde yaşatmak için çalışmaktadırlar. Halk TV çağrı merkezini arayarak görüşlerinizi belirtmeniz durumunda, kanalın yayın politikasına olumlu etki edebilir ve halk memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutmasını sağlayabilirsiniz.