GS Store yani Galatasaray Store, Galatasaray Spor Kulübü’nün lisanslı ve orijinal ürünlerini taraftarlar ile buluşturmak amacıyla 2001 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 2001 yılında hizmet vermeye başladığında Galatasaray Megastore ismiyle yer alırken daha sonra 2008 yılında isim değiştirerek GS Store ismini almıştır. Günümüzde ülkemizin birçok şehrinde mağazaları bulunurken Türkiye’nin her noktasına ulaşmak adına çalışmalar devam etmektedir. GS Store müşteri hizmetleri ise ürünlerin satış öncesinde ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

GS Store Müşteri Temsilcisi

GS Store müşteri hizmetleri 444 1 905 çağrı numarasından hizmet vermektedir. Hafta içi her gün 10:00 – 18:30 saatleri arasında iletişim kurabilirsiniz. GS Store internet sitesi üzerinde yer alan iletişim seçeneğini kullanarak müşteri hizmetlerine yazılı bir şekilde sorularınızı iletebilir ve tekrar yazılı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Gerek görülmesi halinde sorunun çözümü için aranabilirsiniz. GS Store müşteri hizmetleri aracılığı ile ürün satışı, ürün siparişi, ürün iadesi, ürün iptali gibi birçok konuda bilgi edinebilir ve gerekli durumlarda işlem yaptırabilirsiniz. Ayrıca mağazalarda yaşayabileceğiniz olumsuz durumlarda gerekli şikayet bildirimlerini yapabilirsiniz.

GS Store mağazalarından online bir şekilde alışveriş yapmak için gsstore.org adresini kullanabilirsiniz. İnternet mağazası üzerinden tüm ürünlere ulaşmanız mümkün. İnternet mağazası üzerinden beğendiğiniz ürünlerin mağazadaki sorgulama işlemlerini şube numaraları aracılığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca GS Store gezici tır mağazaları sayesinde Türkiye’nin birçok yerinde belirli dönemlerde ürün satışından yararlanabilirsiniz. Bu tır, her noktaya ulaşmak ve her Galatasaray taraftarını ürünlerle buluşturmak amacını taşımaktadır.

GS Store Hakkında

GS Store mağazaları sadece yurtiçinde değil yurtdışında da hizmet vermektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Almanya ve Azerbaycan’da da mağazalar bulunmaktadır. Yurtiçinde hizmet veren gezici tır faaliyetleri belirli dönemlerde Avrupa’da yer almaktadır. GS Store firmasının ana merkezi Ali Sami Yen Spor Kompleksi içerisinde bulunmaktadır. Yine en büyük mağaza stat içerisinde yer almaktadır. GS Store müşteri hizmetleri ise Galatasaray taraftarının satış öncesinde ve satış sonrasında memnuniyetini sağlayıp mağduriyetini önlemeye çalışmaktadır.