Kış aylarının vazgeçilmez botlarından bir tanesi olan Greyder birçok kategoride ürün üretmektedir. Ülkemizin birçok noktasında yaygın bayi ağına sahip olan Greyder firması bu sayede müşterilerine daha iyi bir şekilde ulaşabilmektedir. İnternet üzerinden ürünlerini satan firmanın birçok ürününe internet üzerinden de ulaşabilmeniz mümkün.

1956 yılında Çorumda küçük bir ayakkabıcı dükkanı ile başlayan Greyder markası günümüzde ülkemizde en çok tercih edilen ayakkabı markalarından bir tanesi haline geldi. Greyder firmasının merkezi günümüzde İstanbul’da bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz veya daha önce aldığınız ürün hakkına bilgi alabilmeni adına Greyder firmasının bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Greyder Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 (850) 744 07 77

Greyder Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
onlinesatis@greyder.com

Greyder firması 0850’li bir iletişim numarasına sahiptir. Bu numarayı arayarak almış aldığınız bir ürün ile ilgili sorular sorabilirsiniz. Ayrıca firma hakkında görüşlerinizi iletebilir istek ve sorularınızı da iletebilirsiniz. Ayrıca firmaya mail adresinden yazılı olarak ulaşabilmeniz de mümkündür.

Greyder firması yenilenen teknolojisi ve müşteri hizmetleri desteği ile kullanıcılarının yanında olmaya devam etmektedir.