Türkiye’de 2009 yılında açılan ve kozmetik, güzellik alanında ürünler satışı yapan mağazalar zinciri Gratis çok kısa sürede oldukça popüler bir hale geldi. Özellikle bayanlara yönelik ürünleri ile dikkat çeken mağaza oldukça geniş ürün yelpazesine sahip.

Mağazada ağız bakımı, duş, banyo, kişisel bakım ürünleri yanı sıra anne, bebek ve çocuk ürünleri yer alıyor. Ayrıca kişisel bakım ürünleri, parfüm, sağlık, hijyen, saç bakım ürünleri ve saç boyası gibi birçok ürün bulunmakta. Sadece bayanlara özel ürünler satmayan firma erkeklere yönelik de ürünler satmaktadır.

İnternet üzerinden de aktif olarak satış yapan firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteri hizmetleri sunmaktadır.

Gratis Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 210 69 00

Gratis müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca öneri, soru, istek ve şikayetlerinizi iletebilir müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya ulaşabilirsiniz.

Gratis müşteri hizmetleri alanında gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve hafta içi her gün mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.