Google Play, Google’nin oluşturmuş olduğu Android platformunun uygulama marketi ismidir. Google Play, 2008 yılında yayınlanmış bir uygulamadır. Google Play ilk başta ismi Android Market olarak kurulmuş ardından ismi Google Play Store olmuş, son güncellemelerde ise Google Play olarak değiştirilmiştir. Mobil dünyanın en çok uygulama ve içerik bulunan marketi olarak bilinen Google Play’de milyonlarca oyun, uygulama, kitap, müzik, film gibi içerikler bulunmaktadır.

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar, sıkıntınızı giderecek harika oyunlar, okumayı çok istediğiniz ancak bulamadığınız kitapların dijital versiyonları, harika müzik ve filmler Google Play üzerinden kullanıcılara sunulmaktadır. Google Play’de ki uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Google Play üzerinden uygulama almak için mobil ödeme veya kredi kartınız aracılığıyla uygulama satın alabilirsiniz.

Google Play üzerinden herhangi bir içerik indirme veya satın alma esnasında bir problem ile karşılaştıysanız yani Google Play uygulama satın alma hatası, Google Play iade etme, Google Play uygulama inmiyor gibi konular hakkında yardım almak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz. Size vereceğimiz bu yöntemler kesin çözümdür.

Google Play’in herhangi bir Google Play müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda belirtmiş olduğumu Google Play destek merkezi sayfasından sorununuzla ilgili bir başlığı bulabilir, çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer verdiğimiz bağlantıdan bir sonuca alamadıysanız sorununuzu yorum bölümü üzerinden bize gönül rahatlığı ile belirtebilirsiniz.

Google Play Yardım Merkezi