Goodyear, Frans Seiberling’in 1898 yılında kurduğu lastik üretim firmasıdır. Dönemin ihtiyaçlarını ve isteklerini iyi değerlendiren Seiberling, yaptığı yatırımların ve girişimlerin karşılığını alarak günümüzde en çok tercih edilen araba lastiği üreticilerinden biri haline gelmiştir. Üretim aşamalarını birçok farklı ülkede gerçekleştirirken global ölçekte satışlar yapmaktadır. Ülkemizde de satışı yapılmakta olan Goodyear araba lastikleri hakkında bilgi almak için Goodyear müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Goodyear Müşteri Temsilcisi

Goodyear müşteri hizmetleri 0212 329 50 50 iletişim numarasından hizmet vererek kullanıcıların bilgi alma hakkını sunmaktadır. Goodyear müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz gibi üretilen lastiklerin özelliklerini ve fiyatlandırmasını da öğrenebilirsiniz. Goodyear müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel şekilde başvuru yapmak amacıyla musteri_hizmetleri@Goodyear.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Goodyear müşteri hizmetleri, otomobilinizin ihtiyacı olan lastikler hakkında bilgilendirme işlemini yerine getirirken aynı zamanda size en yakın Goodyear satış bayisini ve servisini de öğrenmenize aracılık etmektedir. Goodyear müşteri temsilcisi aracılığıyla dönemsel olarak başlatılan kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmanız durumunda daha uygun fiyatlarda Goodyear lastiklerine sahip olabilirsiniz.

Goodyear Hakkında

Goodyear 1898 yılından itibaren global ölçekte araba lastiği üretimi yaparak kalitesini ve vizyonunu kanıtlamış olarak yoluna devam etmektedir. Ülkemizde de satışı yapılmaktadır. Şirketin hisseleri halka açık bir şekilde işlem görmektedir ve 20,000’i aşkın yatırımcı Goodyear’in hisselerine sahiptir. Firma gelişimini sürdürmek ve her araba kullanıcısına hitap etmek amacıyla alt kuruluşlar oluşturmuş ve piyasa içerisinde her alana üretim yapmayı hedeflemiştir. Günümüzde 22’i aşkın ülkede 49 adet üretim tesisi bulunmaktadır. Goodyear’in uluslararası düzeyde çalışan 66 bin çalışanı bulunmaktadır.

Goodyear Lastikleri

Goodyear, lastik üretimi alanında kaliteli üretim yaparak her mevsimin ihtiyaçlarına göre ürünlere ortaya çıkarmaktadır. Yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikler olmak üzere 3 ana kategori için üretimler yapılmaktadır. Goodyear lastiklerine sahip olmak için internet sitesi üzerinde yer alan “Bayi Bul” kısmından yararlanabilirsiniz. Adresiniz ile yapılan sorgulamada sizlere en yakın Goodyear bayisinin bilgileri çıkmaktadır. Ayrıca bu bilgilere Goodyear müşteri hizmetleri aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.