GoDaddy, internet domain satışı yapan bir yazılım ticaret sitesidir. 1997 yılında kurulduktan sonra milyonlarca kişiye domain hizmeti sağlamış ve milyonlarca kişinin web sitesi oluşturmasına olanak sağlamıştır. GoDaddy, internet web sitesi alan adları, web sitesi pazarlama araçları, Linux hosting, GoDaddy Office, SSL sertifikaları, İşyeri e postası, hosting ve sunucular, online pazarlama ve iş ortağı programları gibi birçok hizmeti bulunmaktadır. Bu sayede bir web sitesi oluşturabilme ve yönetebilme imkanını sizlerin oluyor.

Godaddy Müşteri Temsilcisi

Godaddy müşteri hizmetleri, domain satın alımınızdan itibaren yaşadığınız tüm sıkıntılarla yakından ilgilenmektedir. Dünya çapında hizmet veren bu firmaya ülkemiz sınırları içerisinde 0850 390 75 46 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Pazartesi ile Cuma günleri arasında 09: 00 – 19: 00 saatlerinde aktif olarak hizmet vermektedir. Godaddy yukarıda saydığımız bütün satış işlemleri için satıştan sonraki destek hizmetini de sağlamaktadır. Domain alıp web sitenizin kurulumunu sağladıktan sonra karşılaştığınız problemleri bu kanal aracılığıyla çözebilir, bilgilenmek istediğiniz tüm konuları açıklığa kavuşturabilirsiniz.

Godaddy üzerinden domain ve isim haklarını alabilmeniz mümkün. Bu konuda birçok fiyat aralığı ve birçok uzantı bulunmakta. Var olan bir domain hakkını almanız bile mümkün. Bu konuda Godaddy sizin için kişilerle pazarlık yapıyor ve teklif ettiğiniz tutarlı isim hakkının size geçmesini sağlıyor.

Godaddy Vizyon

Godaddy küresel ölçekte hizmetlerini sunarak birçok ülkeden fikir sahiplerini kendisine çekiyor. Bir fikir ile yola çıkarak web sitesi açmak isteyen kişilere aracılık yapıyor, profesyonel bir web sitesi kurmasını sağlıyor ve müşteri çekmek, siteyi yönetmek konularında yardımcı oluyor. İşte bu platform kendini küçük ve bağımsız girişim fikirlerine adamış durumda. Dünya genelinde yaklaşık olarak 19 milyon kişi GoDaddy kullanmaktadır. Bu 19 milyon kişinin ise 78 milyon alan adı GoDaddy tarafından sunulmuştur. Asya, Avrupa, Hindistan, California ve Arizona gibi noktalarda, bu saydıklarımızın daha fazlasında toplam 14 tesis bulunmaktadır. GoDaddy adına çalışan 9.000 kişi, ufak bir fikrin web sitesi aracılığıyla filizlenmesini sağlıyor. Hosting, e mail yönlendirme, kişisel bilgileri koruma altına alma gibi birçok işlemi hızlı bir şekilde ve profesyonel kadroyla halleden GoDaddy sayesinde 24 saat içinde domain hakkınıza kavuşabiliyorsunuz.