Ülkemizde internetten alışveriş denince akla ilk gelen yer GittiGidiyor’dur. 2001 yılında kurulan ve 12 milyonu aşkın kullanıcı olan, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu olma niteliğini taşıyan GittiGidiyor, tüm Türkiye’deki alıcı ve satıcıları bir araya getiren güçlü bir platformdur. Ürün çeşitliliği, güvenli oluşu, birçok ödeme seçeneği ve kampanyaları ile ülkemizin en gözde alışveriş sitesi olmayı başarmıştır.

GittiGidiyor üzerinden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü GittiGidiyor değil, GittiGidiyor’a kayıtlı olmuş bir satıcı göndermektedir. Yani satın aldığınız ürünle ilgili herhangi bir sorunuzu GittiGidiyor’a değil, satıcıya mesaj yolu üzerinden sormanız gerekmektedir. Ayrıca bir ürün satın alırken GittiGidiyor’a kayıt olup giriş yaptıktan sonra ürün almanızı tavsiye ederiz, çünkü sipariş takibi ve satıcı ile anlık mesajlaşma konusunda GittiGidiyor’a üye olmanız gerekmektedir.

GittiGidiyor üzerinden yaptığınız bir alışveriş esnasında yaşadığınız problemleri, satın aldığınız ürün hakkında yaşadığınız problemleri veya ürün alımı esnasında ödeme yaparken yaşadığınız problemleri bildirebileceğiniz bir GittiGidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla GittiGidiyor müşteri hizmetlerine ulaşabilir, probleminizi bildirip yardım alabilirsiniz.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır? (GittiGidiyor VİP Destek Kodu)

GittiGidiyor çağrı merkezine bağlanabilmek için öncelikle GittiGidiyor hesabınıza giriş yapıp sadece 15 dakika geçerli olan GittiGidiyor VİP Kodu almanız gerekmektedir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz numarayı aradıktan sonra aldığınız GittiGidiyor VİP kodunu telefonda tuşlamanız gerekmektedir. Eğer bu kodu tuşlamazsanız müşteri hizmetlerine bağlanamazsınız. Bu kodu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kolaylıkla alabilirsiniz. Bu arada GittiGidiyor müşteri hizmetleri sadece haftaiçi saat 08.30 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler içerisinde VİP kodunu alıp aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Gittigidiyor VİP Destek Kodu Al

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 3229

Bazı sorunlarınızda GittiGidiyor sizlerden bir belgeyi faks çekmenizi isteyebilir.

GittiGidiyor Faks Numarası
0216 687 02 98

GittiGidiyor Adresi
My Office İş Mrkz. Çiğdem Sk. No: 1/14 Pk: 34746 Barbaros Mah. Ataşehir/İstanbul

GittiGidiyor, ülkemizin en büyük ticaret sitesi olduğundan dolayı bir takım sorunların yaşanması oldukça doğaldır. Kullanıcıların sık sık karşılaştığı problemlere çözüm niteliğinde olan GittiGidiyor müşteri hizmetleri sayfasında karşılaştığınız problemin çözümünü bulabilir, bir yol izleyebilirsiniz. Eğer sorununuzun çözümünü bulamazsanız aşağıdaki iletişim formu bağlantısı aracılığıyla GittiGidiyor müşteri hizmetlerine sorununuzu mesaj yolu ile aktarabilirsiniz.

GittiGidiyor kurumsal bir firma ayrıca ebay’ın Türkiye iş ortağıdır. GittiGidiyor müşteri hizmetleri 7/24 kullanıcılarına hizmet vermektedir. Yukarda belirtmiş olduğumuz telefon numarası ile sorunsuz hizmet vermektedir.