1895 yılında Gillette Amerika’da kurulmuş olan bir tıraş bıçağı markasıdır. Tıraş bıçağı ürünleri üreterek satmakta olan firma dünya çapında adını duyurmuştur.

Dünyaca tanınmış olan markalardan biri olarak Gillette müşteri hizmetleri ile özellikle dünya genelinde kullanıcılarına kesintisiz hizmet sağlamaya devam etmektedir. Sektörde Öncü ve aynı zamanda gözde markalardan biri haline gelmiştir. Üretmiş olduğu kaliteli ürünler aynı zamanda kullanıcı dostu olduğu için fazlasıyla tercih edilmektedir.

P&G firması ile birleşmesi sayesinde dünyanın en büyük firması olarak kişisel bakım ve koruyucu ürünleri alanında niteliğini kazanmıştır. Geniş kapsamlı ürün seçenekleri kullanıcılara özellikle pratik kullanım olanağı sağlayabilecek birbirinden farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede her ihtiyaca uygun şekilde tercih edilebilecek ürünlerin üretilmesini sağlamaktadır.

Gillette Müşteri Hizmetleri

Günümüzde yaygın olarak satışı yapılmakta olan Gillette ürünleri arasında şunlar yer almaktadır: Venüs Embrace, Venüs Divine, Good News, Mach3 Turbo Champion, Mach3 Turbo, M3Power, Venüs Vibrance, Mach3 Power Nitro şeklindedir. Aynı zamanda tıraş makineleri, bıçaklar, şekillendiriciler, kullan at tıraş bıçakları yedek başlıkları, body tıraş makineleri gibi pek çok farklı ürün seçeneği bulunmaktadır.

Tıraş öncesi ve tıraş sonrasında kullanılacak olan ürünler, tıraş yerleri, tıraş köpükleri, tıraş sonrası bakım ürünleri gibi geniş ürün yelpazesi ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde özellikle dünya genelinde tercih edilmekte olan marka Gillette iletişim bilgileri ile de müşterilerin hızlı ve kolay şekilde bilgi almasını sağlamaktadır. Her türlü konuda bilgi alınması için kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Gillette Çağrı Merkezi Numarası

Markanın ürünlerini kullanmak veya marka hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için dünya genelinde pek çok farklı ülkede bulunan şubeler üzerinden çalışma yapılmaktadır. Kısa sürede hızlı geri dönüş elde etmek isteyenler iletişim bilgilerini kullanarak taleplerini iletebilirler.

Farklı konularda bilgi almak veya hizmet talebinde bulunmak isteyenler için 0850’li çağrı merkezi numarası üzerinden görüşme yapılmaktadır. Soru, öneri, görüş ya da şikayetlerini iletebilirsiniz. İletişime geçmek isteyenler için Gillette çağrı merkezi numarası aşağıda yer almaktadır;

Gillette Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 220 09 11