Televizyon ekranlarının en çok sevilen ve izlenen programlarından biri olan Gerçeğin Peşinde programı hafta içi her gün saat 17:00’da sevenleriyle buluşmaktadır. Ünlü sunucu Serap Ezgü’nün yönetip sunduğu program 2017 yılının mayıs ayından itibaren TV8 ekranlarında yayın hayatına başlamıştır.

Gerçeğin Peşinde programı birçok insana umut kapısı olmakta, muhtaç insanların ihtiyaçlarını gidermeye ve aileleri kurtarmaya çalışan programlardan bir tanesidir.

Serap Ezgü televizyon tarihinin en bilinen isimleri arasında yer almaktadır. Reality Show programlarının duayeni olarak bilinen isim Gerçeğin Peşinde isimli program ile televizyon ekranlarında faili meçhul cinayetler, çözülememiş gizemli olayları, kayıp çocukları ve kişileri, toplumsal olayları ele almaktadır.

Oldukça popüler olan bu programlar sayesinde bir çok gizli ve uzun süre çözülemeyen olayları da çözerek hem emniyet hemde insanlık adına oldukça faydalı bir program haline gelmiştir.

Gerçeğin Peşinde programı sahip olduğu profesyonel ekip ile tüm olaylara farklı bir perspektif açısıyla bakıp kimsenin görmediği noktalara odaklanarak olayları çözmektedir. Ayrıca her gün programa özel cinayet ve olay uzmanları konuk olarak olayları farklı bakış açıları ile yorumlayıp bekleyiş içindeki insanların umudu olmaya devam etmektedir.

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Hattı

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Hattı

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı

Gerçeğin Peşinde Katılma Başvuru Hattı

0 542 332 22 22

Serap Ezgü’nün yönettiği programa katılabilmek, ihbarda bulunabilmek ve gerekli bilgileri iletebilmek için Whatsapp ihbar hattına sahiptir. Başınıza gelen gizemli olayları aydınlatmak, kayıp yakınlarınızı bulabilmek ve sorunlarınıza yardım arıyor iseniz bu numaralar ile Gerçeğin Peşinde Tv Programı ile iletişime geçebilir her türlü yardımı alabilirsiniz.