Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları | Müşteri Temsilcisi
 

Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Televizyon ekranlarının en çok sevilen ve izlenen programlarından biri olan Gerçeğin Peşinde programı hafta içi her gün saat 17:00’da sevenleriyle buluşmaktadır. Ünlü sunucu Serap Ezgü’nün yönetip sunduğu program 2017 yılının mayıs ayından itibaren TV8 ekranlarında yayın hayatına başlamıştır. Gerçeğin Peşinde programı birçok insana umut kapısı olmakta, muhtaç insanların ihtiyaçlarını gidermeye ve aileleri kurtarmaya çalışan programlardan bir tanesidir.

Serap Ezgü televizyon tarihinin en bilinen isimleri arasında yer almaktadır. Reality Show programlarının duayeni olarak bilinen isim Gerçeğin Peşinde isimli program ile televizyon ekranlarında faili meçhul cinayetler, çözülememiş gizemli olayları, kayıp çocukları ve kişileri, toplumsal olayları ele almaktadır. Gerçeğin Peşinde programı sahip olduğu profesyonel ekip ile tüm olaylara farklı bir perspektif açısıyla bakıp kimsenin görmediği noktalara odaklanarak olayları çözmektedir. Ayrıca her gün programa özel cinayet ve olay uzmanları konuk olarak olayları farklı bakış açıları ile yorumlayıp bekleyiş içindeki insanların umudu olmaya devam etmektedir.

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Hattı

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Hattı

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı

Gerçeğin Peşinde Katılma Başvuru Hattı

0 542 332 22 22

Serap Ezgü’nün yönettiği programa katılabilmek, ihbarda bulunabilmek ve gerekli bilgileri iletebilmek için Whatsapp ihbar hattına sahiptir. Başınıza gelen gizemli olayları aydınlatmak, kayıp yakınlarınızı bulabilmek ve sorunlarınıza yardım arıyor iseniz bu numaralar ile iletişime geçebilir her türlü yardımı alabilirsiniz.

Arama Terimleri: gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde canlı destek, gerçeğin peşinde çağrı merkezi, gerçeğin peşinde şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Gerçeğin Peşinde çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Gerçeğin Peşinde irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla