1993 yılında GSM teknolojisinin ülkemize giriş yaptığı dönemlerden sonra iletişim teknolojileri alanında hizmete girmiş olan GENPA, teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin ülkemizde yayılmasını kolaylaştırmış ve öncü bir firma olarak rol üstlenmiştir. GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir.

GENPA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Alcatel, Casper, General Mobile, Honor, Huawei, LG, Microsoft, Nokia, Oppo, Samsung, TP-Link, Xiaomi ve Vestel marka cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının toptan ve parkende satışının yanı sıra Türkcell iş birliğiyle dağıtımını yapmaktadır. Turkcell distribütörü olarak Turkcell SIM kart ve yedek sim kart satış hizmetini de gerçekleştirmektedir. GENPA müşteri hizmetleri 0212 359 0 359 numarasıyla işlem görmektedir. İş hacminin büyüklüğü ve müşteri kitlesinin yoğunluğu sebebi ile GENPA müşteri hizmetleri yoğun ve aktif olarak çalışmaktadır. Soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden ifade edebilirken, aldığınız ürünler hakkında garanti işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Adana ilinde 3 ana merkezde bölge satış ofisi bulunan GENPA; telekomünikasyon sektöründe ülke sathına yayılmış Turkcell Dağıtım Bölgesi kapsamında 500 adeti aşkın Turkcell bayi ve şubesinin yanı sıra 1000 adeti aşkın satış noktasında yaygın bir hizmet vermektedir. GENPA; İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “Türkiye İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” 2018 yılı verilerine göre genel sıralamada satış cirosu bakımından 9’uncu şirket olarak yer almaktadır.

GENPA VİZYONU

Gelişimleri sürekli kıldığı ve sorumluluk almalarını teşvik ettiği genç ve dinamik çalışanları ile yaratıcı, farklı ürün ve hizmetler ile güvenilirliğini ülke çapında sağlamış, GENPA markasını güçlendirmek ve ülke sınırlarını aşmasını sağlamak için kalite politikasını yüksek seviyelerde tutmuştur. Üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı hedefleyen GENPA, misyon olarak yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanında tüm yenilikleri ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilere ulaştırmayı belirlemiştir.