Gardrops Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Gardrops Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Gardrops Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Gardrops, insanların kullanmadıkları elbise ve diğer eşyalarını satabilmelerine olanak sağlayan platformdur. Gardrops’a internet sitesi ve mobil uygulama aracılığıyla ulaşarak kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt olan herkes kendi eşyalarını satışa koyabilir veya diğer kişilerden alışveriş yapabilir. İkinci el ürünlerin satılmasından kaynaklı yaşanabilecek olası problemler için önlemler alınmaktadır. Sizlerin onayından sonra işlemler onaylanmaktadır. Gardrops müşteri hizmetleri, sistemi kullanan binlerce kişinin yaşayabilecekleri olası problemlere çözümler üretmektedir.

Gardrops Müşteri Temsilcisi

Gardrops müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Gardrops müşteri temsilcisi ile iletişim kurmak isteyen kişiler destek@gardrops.com mail adresini kullanmaktadır. Uygulamanın kullanımı, kişisel hesap bilgileriniz, alışverişleriniz, satıcılar ve diğer tüm konularda bilgi almak için mail adresini kullanabilirsiniz. Destek ekibinin ilk görevi, sistemin sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlamaktır. Bu yüzden satıcı ile alıcı arasında yaşanabilecek olası problemler çözümlenmektedir.

Gardrops sistemi, alıcı ile satıcı arasında köprü görevini üstlenmektedir. Alıcının yaptığı ödemeler havuz sisteminde biriktirilir ve kargo eline ulaştıktan sonra yaptığınız onay ile miktar satıcının hesabına yatırılmaktadır. Ürün hatalı, yanlış veya kusurlu ise durumu Gardrops destek ekibine bildirerek işlemlerin iptal edilmesini sağlayabilirsiniz. Alıcı ürünü tekrar satıcıya gönderirken havuzdaki para alıcıya iade edilir.

Uygulamanın geliştirilmesi, hataların düzeltilmesi, iyileştirmelerin yapılması, memnuniyetin sağlanması ve mağduriyetlerin ortadan kaldırılması için Gardrops müşteri hizmetlerine soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim yapabilirsiniz. Kullanıcıların deneyimleri büyük bir titizlikle incelendikten sonra Gardrops müşteri temsilcisi tarafından dönüş sağlanmaktadır.

Gardrops Hakkında

Gardrops sisteminde ikinci el elbise, çanta, ayakkabı ve aksesuar satışına izin verilmektedir. Satıcının ve alıcının birlikte korunması en büyük amaçtır ve buna yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Kişilerin satış yapmaları için herhangi bir kısıtlama veya ücret istenmemektedir ancak uyulması gereken kurallar bulunmaktadır.

Kişiler yasa dışı, uygunsuz, müstehcen, hileli, sahte ve çalıntı ürünlerin satışını gerçekleştiremez. Başka bir kişinin paylaştığı ürünler bilinçli olarak kopyalanamaz. Tüm bu uyarılar gerçek satıcıların varlığını arttırırken alıcılara da güven depolamaktadır. Alışveriş sırasında yaşanabilecek olası problemlerinizin çözümü için Gardrops müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştiriniz.

Cevapla