Coca Cola markası tarafından üretilen Fuse Tea 2012 yılında hayatımıza girmiştir. Buzlu çayları ve gazsız meyveli içecekleri ile içecek sektörünün lider markası olan Coca Cola’nın ürünü olan Fuse Tea kısa sürede birçok kişinin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Ülkemizde ‘’Fuse Tea’’ olan ismi diğer ülkelerde ise ‘’Fuze Tea’’ olarak kullanılmaktadır. Meyve aromalı içecek üreten markalar arasında yerini alan Fuse Tea kısa zamanda geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. Özellikle ülkemizin çay kültürü ön planda tutularak soğuk çayı hayatımıza getiren Fuse Tea bu ürünü ile sektörde yer edinmiştir.

Son yıllarda toplumumuzda birçok kişinin en sevdiği lezzetlerden olan soğuk çay Fuse Tea markası ile hayat bulmuştur. Her ne kadar önceleri ‘’Soğuk çay mı olur’’ tepkisi ile karşılaşılsa da kısa sürede birçok kişinin tek tercihi olmayı başarmıştır.

Zamanla ürün çeşitliliğini artıran marka portföyünü daha da genişleterek soğuk çay pazarının devi olmuştur. Fuse Tea markasına ait ürünlerin en önemli özelliği ürün içeriğindeki farklılıktır. Hiçbir şekilde koruyucu ya da renklendirici içermeyen ürünler satışa sunan firma şeftali, karpuz ve limon aroması ile tatlandırdığı ürün çeşitlerine sahiptir.

Fuse Tea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 201 30 65

Fuse Tea müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden firma ve ürünleri hakkında şikayet, öneri ya da isteklerinizi yetkilere ulaştırabilirsiniz. Soğuk çay sektöründe fark yaratan ve ürünleri ile birçok kişinin vazgeçilmezi olan Fuse Tea tüketici istek ve önerilerini ön planda tutarak sektörde daha emin adımlar atmaktadır.

Bu anlamda firma temsilcilerine ileteceğiniz her türlü görüş ve önerileriniz dikkate alınarak yeni adımların atılma sürecinde alınacak kararlar da bu yönde olmaktadır.

Coca-Cola firmasının alt markalarından birisi olan Fuse Tea 2012’den bu yana gerek ülkemizde, gerekse yurt dışında lezzetli soğuk içecekleri ile önemli bir Pazar payına sahiptir.

Sürekli gelişmeye yönelik hedeflerini son teknolojileri kullanarak gerçekleştiren firmanın Fuse Tea müşteri hizmetleri desteği de bu çalışmalardan biridir. Tüketicilerden gelen şikayet ve öneriler dikkate alınarak sektöre dair daha yenilikçi çalışmalar ortaya konulmaktadır.