1903 yılında Amerika merkezli olarak kurulmuş olan Ford dünya genelinde ilk otomotiv üretimi yapmakta olan sektörün öncü markasıdır.

Uzun yıllardır aralıksız şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olan Ford markası Amerika merkezli olarak kurulmuş ve ilk otomotiv üretimi yapmış otomobil sektörünün öncüsü olarak dünya genelinde hizmet vermektedir. Yenilikleri yakından takip ederek tasarlamış olduğu modellerde uygulamaktadır.

Dünya genelinde pek çok farklı ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Amerika merkezi üzerinden gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra özellikle farklı ülkelerde bulunan şubeleri sayesinde kullanıcılara kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde hazırlanmış olan araç modelleri günümüz teknolojisine uygun şekilde tasarlamaktadır. Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmekte olan marka otomotiv sektöründe öncü olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Ford Müşteri Hizmetleri

Ford markasına ait olan araç markaları bulunmaktadır. Bunlar; Aston Martin, Lincoln, Ford, Mercury olarak sıralanabilir. Marka gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde tasarlamış olduğu ürünleri dünya genelinde satışa sunmaktadır.

Tasarlanan ürünler özellikle dünya genelinde oldukça ünlüdür ve büyük talep görmektedir. Bu nedenle özellikle Fort müşteri hizmetleri telefon numarası kesintisiz hizmet alınmasını sağlayarak müşteri talepleri karşılamaktadır.

Markanın 6 kıta da toplamda bakıldığında 200’ ü aşkın ülkede ürün satışları yapılmaktadır. Özellikle sahip olduğu konumu itibari ile dünyanın en büyük ikinci otomotiv firması haline gelmiştir. Ford markası aynı zamanda Türkiye’de de hizmet vermekte olan markalardan biridir.

Pek çok farklı modeli satışa sunmaktadır. Türkiye’de satışa sunmuş olduğu modeller şunlardır; Fiesta, Yeni Fiesta, Focus, Focus ST, B-Max, Focus RS C-Max & Grand C-Max, ST-Line, Kuga Mondeo, Yeni Edge, Galaxy, Mustang GT, S-Max, Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect.

Ford Çağrı Merkezi Numarası

Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde özellikle marka dünyanın pek çok farklı ülkesinde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda Ford çağrı merkezi iletişim numarası ile müşterilerin merak ettikleri konularda bilgi almasını kolaylaştırmaktadır.

Soru, istek, görüş, öneri ya da şikayetleriniz konusunda ihtiyaç duyduğunuz her durumda numara üzerinden marka temsilcileri ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Ford Çağrı Merkezi Numarası

444 36 73