Flormar markası İtalya’nın Milano semtinde kurulmuş daha sonra 1970 yılında Şenbay ailesi tarafından satın alınarak firmanın merkezi Türkiye’ye taşınarak ülkemizde üretimlerine başlamıştır.

Flormar cilt bakımı, makyaj, takı, aksesuar ve kozmetik gibi birçok alanda ürün üretmektedir. Genel hitap ettiği kesim olan bayanların oldukça ilgisini çeken marka geniş ürün hacmi ve en kaliteli ürünleri ile ülkemizin en çok tercih edilen ve kullanılan markalarından bir tanesi olarak görülmektedir.

Bayanların bir numaralı markalarından bir tanesi olan firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Flormar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 333 0 319

0850’li müşteri hizmetlerine sahip firmayı arayarak satış öncesi ve satış sonrası ürünler hakkında bilgi ve destek alabilir. Yaşadığınız sorunları şikayetlerinizi ileterek sorunlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca her türlü konuda soru, istek ve arzularınızı müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz.

%21 Pazar payına sahip firma Türkiye’nin en iyi makyaj markası olduğunu kanıtlamış durumdadır. Sadece ülkemizde üretim ve satış yapmayan firma dünya üzerinde 93 ülkede diğer markalar ile bir yarış içerisindedir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Flormar kullanıcıların görüş ve önerilerini önemsediğini müşteri hizmetleri ve müşteri ilişkilerine yapmış olduğu yeniliklerle kanıtlamış bir firmadır.