Flo firması Ahmet Ziylan tarafından 1955 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. 1985 yılında Büyükekşi ve Ziylan aileleri ortaklık kurarak Ziylan Ayakkabı adı ile piyasaya ilk adımlarını atmıştırlar. Firma ilk olarak Halley adında bir spor ayakkabı üretmiş ilerleyen yıllarda Eskimo tipi çizme üretimini de gerçekleştirerek üretim kapasitesini arttırmış ve ihracat yapmaya başlamıştır. İlk olarak Yunanistan’a ihracat yapmaya başlayan firma ilerleyen süreçte Almanya gibi ülkelere de ihracat yapmaya başlamıştır.

Günümüzde internet üzerinden de satışlarını sürdüren firma ülkemizin en büyük ayakkabı mağazalarından bir tanesidir. Müşterilerinin şikayetlerine ve önerilerini dikkate alabilmek amacı ile müşteri hizmetlerine sahiptirler.

Flo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 3 356

Flo Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
musteriiliskileri@flo.com.tr

Flo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Firma Flo Mağazacılık işletmeleri adı altında perakende ayakkabı satışı yapmış mağaza haline gelerek ülkemizin birçok noktasında birçok marka ayakkabıyı satmaya başlamıştır. Flo her yaşa uygun ve her türde ayakkabı satışı yaparak birçok insana ayakkabı satışı yapmaktadır.

Flo müşteri hizmetleri 444’lü iletişim numarasına sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmanız için ise iletişim formu ve mail adresini kullanabilirsiniz.

Flo müşteri hizmetlerini geliştirmek için gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor. Flo müşteri hizmetlerine hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermektedir.