Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Günümüzde en çok kullanılan enerji türlerinden bir tanesi olan elektrik enerjisi her gün sokaklarımız, odalarımızı ve yollarımızı aydınlatmaktadır. Ayrıca her türlü elektrikli eşyamızın çalışmasında aktif rol oynamaktadır. Elektrik enerjisinin üretim merkezlerinden evlerimize ve odalarımıza kadar gelmesinde enerji dağıtım şirketleri aktif rol oynamaktadır. Ülkemizin birçok noktasında ve bölgesinde enerji dağıtım şirketleri bulunmaktadır. Fırat Elektrik bu firmalardan bir tanesidir.

Fırat Elektrik dağıtım firması kurulduğu 2010 yılından bu yana Elazığ, Bingöl, Malatya ve Tunceli illerimizde halka hizmet sunmaktadır. Elektriğin üretim merkezlerinden gerekli noktalara kadar iletimini sağlayan firma ayrıca müşterilerin abonelik işlemleri, fatura işlemleri vb. işleri ile de ilgilenmektedir. Fırat Elektrik firması müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteri hizmetlerine sahiptir.

Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 9 186

Fırat Elektrik Anlık Arıza Bildirimi
Fırat Elektrik Planlanmış Kesintiler
Fırat Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı

Fırat Elektrik firması müşteri hizmetleri numarası 444’lü bir numaraya sahiptir. Fırat Elektrik müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, fatura işlemlerinizi veya elektrik arızalarınızı müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru istek ve önerileriniz firmaya iletebilir daha iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Fırat Elektrik web adresinde yer alan linklere tıklayarak elektrik arızalarını anlık olarak bildirebilir ve planlanmış kesintilere göz atabilirsiniz. En altta yer alan linke tıklayarak ise kaçak elektrik bildirimlerini firmaya iletebilirsiniz.

Arama Terimleri: fırat elektrik iletişim bilgileri, fırat elektrik telefon no, fırat elektrik irtibat tel, fırat elektrik canlı destek, fırat elektrik çağrı merkezi, fırat elektrik şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Fırat Elektrik çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Fırat Elektrik irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Medical Park Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla