Günümüzde en çok kullanılan enerji türlerinden bir tanesi olan elektrik enerjisi her gün sokaklarımız, odalarımızı ve yollarımızı aydınlatmaktadır. Ayrıca her türlü elektrikli eşyamızın çalışmasında aktif rol oynamaktadır. Elektrik enerjisinin üretim merkezlerinden evlerimize ve odalarımıza kadar gelmesinde enerji dağıtım şirketleri aktif rol oynamaktadır. 

Fırat Elektrik dağıtım firması kurulduğu 2010 yılından bu yana Elazığ, Bingöl, Malatya ve Tunceli illerimizde halka hizmet sunmaktadır.

Elektriğin üretim merkezlerinden gerekli noktalara kadar iletimini sağlayan firma ayrıca müşterilerin abonelik işlemleri, fatura işlemleri vb. işleri ile de ilgilenmektedir. Fırat Elektrik firması müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteri hizmetlerine sahiptir.

Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 9 186

Fırat Elektrik Anlık Arıza Bildirimi
Fırat Elektrik Planlanmış Kesintiler
Fırat Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı

Fırat Elektrik firması müşteri hizmetleri numarası 444’lü bir numaraya sahiptir. Fırat Elektrik müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, fatura işlemlerinizi veya elektrik arızalarını müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru istek ve önerileriniz firmaya iletebilir daha iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Ülkemizin birçok noktasında ve bölgesinde enerji dağıtım şirketleri bulunmaktadır. Fırat Elektrik bu firmalardan bir tanesidir.

Fırat Elektrik web adresinde yer alan linklere tıklayarak elektrik arızalarını anlık olarak bildirebilir ve planlanmış kesintilere göz atabilirsiniz. En altta yer alan linke tıklayarak ise kaçak elektrik bildirimlerini firmaya iletebilirsiniz.