Filli Boya, Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. çatısı altında kurulmuş bir boya markasıdır. Betek A.Ş. 1988 yılından beri inşaat malzemeleri üretim ve satışını gerçekleştirirken 1993 yılında Avrupa’nın önemli boya üreticilerinden olan DAW ile anlaşma gerçekleştirilmiş ve bu anlaşma neticesinde Filli Boya ortaya çıkarak Türkiye ekonomisi için yeni bir marka oluşmuştur. Filli Boya müşteri hizmetleri, boya satışı hakkında bilgilendirmeler yaparken kullanım işlemleri açısından da soru, öneri ve şikayetleri kabul etmektedir.

Filli Boya Müşteri Temsilcisi

Filli Boya müşteri hizmetleri 444 1 222 iletişim numarasından hizmet vererek Filli Boya kullanıcılarının soru, öneri ve şikayetlerini bildirim haline getirerek kişilere gerekli dönüşleri sağlamaktadır. Satış öncesinde kullanıcılara renkler, boya çeşitleri ve fiyatlandırmalar hakkında bilgilendirmeler sağlayan müşteri temsilcisi, kullanım aşamasında ise teknik destek vererek yaşanabilecek sorunların çözümlenmesi ve Filli Boya kalitesinin en iyi şekilde yansıtılmasını sağlamaktadır.

Filli Boya müşteri hizmetleri aracılığıyla Filli Ustam desteğinden yararlanabilirsiniz. Filli Ustam uygulaması sayesinde evinizi, işyerinizi veya binanızı yetkin ustalarla boyanmasını sağlayabilirsiniz. Filli Ustam bünyesinde bulunan ustalar, Filli Boya sertifikası alarak çalışmalarını sürdürürler. Bu sayede ustalar ve müşteriler arasında bağlantı kurulmaktadır.

Filli Boya Ürünleri

Filli Boya müşteri hizmetleri ürünler ve satış politikası hakkında bilgilendirmeleri yapmaktadır. Filli Boya ürün kategorileri inşaat boyaları, expert ürün grubu, ısı yalıtım, yapı kimyasalları, mobilya boyaları ve sanayi boyaları olarak sınıflandırılırken iç cephe, dış cephe, sentetik, ahşap ürün, tutkal gibi birçok ürün seçeneğinden tedarik edebilirsiniz. Uzun yılların getirdiği tecrübe ile Türkiye boya üretiminde ve satışında büyük öneme sahip olan Filli Boya, çalışmalarını müşteri memnuniyetini sağlayacak kalitede gerçekleştirmektedir.

Müşterilerin memnuniyetlerinin sağlanması ve mağduriyet seviyesinin en aşağıda yer alması için Filli Ustam projesi hayata geçirilerek ustaların ve bayiliklerin gerekli sertifika ve eğitimleri alması sağlanmıştır. Ürün ve eğitim hizmeti sayesinde hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi sağlanmıştır. Filli Boya ürünlerinden yararlanan müşterilerin uzman boya ustalarına ihtiyaç duymalarına çözüm olarak Filli Ustam projesi hayata geçirilmiş ve hem boya kalitesi hem de ustanın yetenekleriyle bu durum pekiştirilmiştir.