Fenerium, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ürünlerinin satıldığı ve bu sayede kulübe gelir oluşturulduğu bir markadır. 2000 yılında yapılan girişimler sonunda Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ürünlerinin satışı gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Günümüzde yaygın olarak bulunmaya ve neredeyse her ilde yer almaya başlamıştır. Perakende sektörünü kulüp ürünleri bazında değerlendiren bir marka sayesinde taraftarlar orijinal lisanslı ürünler ile buluşurken kulüp de kazanç sağlamaktadır. Fenerium müşteri hizmetleri ise ürün ve hizmetlerle alakalı satış öncesi ve satış sonrasında yaşanabilecek problemler karşısında kullanıcılara yardımcı olmaktadır.

Fenerium Müşteri Hizmetleri

Fenerbahçe taraftarını kaliteli ürünleri kaliteli bir hizmet ile sunmayı hedefleyen Fenerium amaçları doğrultusunda yaygınlaşmaya başlamıştır. Fenerium müşteri hizmetlerine 0216 542 16 56 veya 0216 542 16 57 numaralı iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Ürünlerde yaşanan deforme, hasar gibi nedenlerle iade veya iptal işlemleri, ürün baskı işlemleri, sipariş sorgulama ve benzeri birçok işleminize çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca mağaza ve e ticaret işlemleri sırasında karşılaştığınız problemleri ve sorunları rapor etmek amacıyla Fenerium müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazılı ve görsel bir şekilde sorularınızı iletip talep başvurusu yapmak istiyorsanız e-bilgi@fenerium.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Fenerium Hangi Ürünleri Satıyor

Fenerium mağazaları, Fenerbahçe Spor Kulübü lisansı taşıyan forma, şort, eşofman, yağmurluk, tshirt, sweatshirt, yağmurluk, kaban, gömlek, kazak gibi ürünlerin yanı sıra evlerinizi süsleyecek birçok ev tekstili ve ev aksesuarını da satmaktadır. Ayrıca yaşam ve giyim aksesuarlarına da ulaşmanız mümkün. Fenerium mağazalarında kadın, erkek ve çocuk olmak üzere üç ayrı kategoride giyim ve aksesuar ürünleri satılmaktadır.

Fenerium Mağazaları

Fenerium mağazaları tüm Türkiye genelinde yaygınlaşarak orijinal lisanslı Fenerbahçe Spor Kulübü ürünlerini taraftarları ile buluşturmayı hedeflemektedir. Günümüzde 75’in üzerinde Fenerium mağazası bulunmakta iken bu mağazaların çoğunluğu İstanbul’da hizmet vermektedir. Ayrıca Fenerbahçe Kulübü tarafından tahsis edilen gezici tır sayesinde Fenerium mağazası bulunmayan birçok ilde ve bölgede satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Fenerium e ticaret mağazalarını kullanarak da ürünlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Fenerium lisanslı ürünlerin satışı, satış süreci ve satış sonrasında yaşanabilecek tüm sorunlarınıza karşı Fenerium müşteri hizmetleri çalışmalarını sürdürmektedir.