Fenercell, Avea alt yapısı ile kurulmuş mobil ağ operatörüdür. Bu kuruluşun amacı Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yeni bir gelir oluşturmaktır. Fenerbahçe taraftarlarını operatör etrafında birleştirip kazanç sağlanmaktadır. Bu sistem 2009 yılında kurulmuş ve şu an Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Fenercell abonesi olan kişiler kulüpleri hakkında birçok avantajdan yararlanıp içeriklere ulaşabilmektedir.

Fenercell Müşteri Temsilcisi

Fenercell müşteri hizmetleri numarası 444 0 907 olarak işlem görmektedir. Bu iletişim kanalı sayesinde Fenercell hakkında yaşadığınız sıkıntılara çözüm sağlanmakta ve işlemleriniz yerine getirilmektedir. Faturalı ve faturasız tarifelerin yanı sıra faturalı ve faturasız paketleri de hattınıza tanımlayarak kullanabilirsiniz. Fenercell hat ile ilgili yaşadığınız sıkıntılar ve sorunlar ise işlem talebiniz sayesinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Fenercell kullanıcıları, bu operatör kullanımları sonucunda hem birçok içerik avantajının sahibi oluyor hem de Fenerbahçe Kulübü’ne kazanç sağlamasına yol açıyor. Fenercell kullanıcıları, web sitelerinden veya mobil cihazlarını kullanarak sadece kendilerinin ulaşabileceği fenercell, Fenerbahçe, fbtv, Fenerbahçe dergisi gibi birçok platformu takip edebiliyor. Fenercell hat sahibi olan kişiler, faturalarına özel birçok cihazı da uygun fiyatlara elde edebilme imkanını sahip.

Fenercell Nedir

Fenercell, kuruluş itibariyle kulübün taraftarlarıyla bütünleşmek ve böylesine büyük bir pazardan kazanç sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur. Kullanıcılar birçok fırsattan yararlanırken hem de kulübe gelir oluşturmaktadırlar. Bunun yanı sıra Fenerbahçe Kulübü sporcuları tarafından sürprizlerle karşılaşmanız olasıdır. Numara değiştirme işlemine gerek kalmadan var olan numaranızı Fenercell operatörüne geçirebilirsiniz. Fanatik taraftarların 1907 sevdası da karşılıksız kalmamaktadır. Numaram özel olsun, 1907’yi barındırsın diyen kullanıcılara özel numaralar da satılmaktadır. Fenerbahçe Kulübü’nün maçlarında Fenercell kullanıcıları daha ön planda yer alarak ayrıcalıklı bir konumda olurlar. Maçlarda bilet alma işlemi sırasında önceliğe sahip olurlar.