Fakir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Fakir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Fakir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Fakir markası H. Wilhelm Kicherer isimli girişimci tarafından 1933 yılında Almanya’nın Stuttgart semtinde kurulmuştur. Almanca dilinde aile anlamına gelen Familie ve Kicherer isminin birleşiminden oluşan Fakir kelimesi firmanın markalaşmış ismidir. Alman Mühendislerce geliştirilen ürünler günümüzde dünyanın birçok noktasında satışa sunulmaktadır.

Fakir firması genel olarak elektrikli ev aletleri üretmektedir. Genel olarak şofben, ütü, vantilatör, ısıtıcı, hava nemlendirici, buharlı temizleyiciler, mutfak aletleri, süpürge ve aksesuar ürünleri üretmekte ve satmaktadır. Oldukça kaliteli ürünler üreten Fakir yeni teknolojiye uygun cihazlar üretmeye devam etmektedir.

Ülkemizde de aktif olarak satış yapan firmanın ürünlerine internet üzerinden de ulaşabilmeniz mümkün. Fakir firması müşterilerine kulak verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Fakir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 0 241

Fakir İletişim Formu

Fakir müşteri hizmetleri bir adet 444’lü iletişim numarasına sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilir ayrıca ürünler konusunda yaşadığınız sorunları müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. İnternet adresinde bulunan iletişim formu aracılığı ile de yazılı olarak iletişim kurabilirsiniz.

Fakir müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet verebilmektedir.

Arama Terimleri: fakir iletişim bilgileri, fakir telefon no, fakir irtibat tel, fakir canlı destek, fakir çağrı merkezi, fakir şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Fakir çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Fakir irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Gratis Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla