Faik Sönmez 1950 yılında sipariş üzerine çalışma sistemi ile başlayan kadın terziliğin den Türk kadınının en beğendiği giyim markası olmaya uzanan bir hikayenin baş yapıtıdır. 69 yıllık tecrübesi ile Türk kadının ölçülerine en uygun kalıpları hazırlayan ve kişiye özel tasarlanmış ürünler sunan Faik Sönmez Türkiye’nin en beğenilen kadın giyim markalarından biridir.

Kaliteli kumaşları özenli dikiş anlayışı ile buluşturan Faik Sönmez ulaşılabilir fiyat anlayışıyla da ilgi görüyor. Her sezon birbirinden farklı 35000 çeşit kumaşı inceleyen Faik Sönmez koleksiyonlarında 150 farklı kumaş türüne yer veriyor.

Her tarzda kumaşı profesyonellik ile milimetrik şekilde revize edebilen firma her sezon 400 farklı modeli müşterilerinin beğenisine sunuyor. Firma bünyesinde uzun yıllar çalışan deneyimli ve usta terziler ile üretilen giysiler alıcıların bedenine istenen şekilde uyarlanıyor.

Faik Sönmez çalışma prensipleri arasında şıklık, sadelik ve detaya gösterilen özenin kalite ile buluşturulması son derece dikkat çekici bir detaydır. Müşterilerin kendini trend hissedeceği parçaları rahatça kullanabilmesi için bedenine uygun şekilde tasarlanan giysilere kavuşması sağlanıyor.

Türkiye’nin birçok şehrinde mağazası bulunan Faik Sönmez aynı zamanda Azerbaycan’ın Bakü şehrinde de ürünlerini satışa sunuyor. Türkiye’de ve yurt dışında kurduğu mağazalarında ‘’Mutluluğun Bedeni Yok’’ sloganı ile müşterilerine ulaşan Faik Sönmez en beğenilen giyim mağazalarından oluyor. Faik Sönmez müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası üzerinden müşterilerine vaat ettiği güveni sağladığı destekle de ön plana çıkarıyor.

Faik Sönmez Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 225 21 21

Faik Sönmez Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

0212 225 20 83

Son trendler ve birbirinden canlı renkleri bir araya getiren Faik Sönmez 700’ü aşkın kadın giyim modeli ile Türkiye pazarında önemli bir yere sahiptir.

Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak her türlü konuda destek alabilirsiniz. Özellikle bilgi güvenilirliliği gerektiren durumlarda istek, sorun ve şikayetleriniz için yukarıdaki numaralardan iletişim kurabilir, istek ve önerilerinizin direkt olarak firma yetkililerine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Faik Sönmez müşteri hizmetleri telefon numarası ile resmi olarak müşterilerine kesintisiz bilgi desteği sunmaktadır.