Dünyanın en büyük kırtasiye ürünleri ve kalem üreticisi olan Faber-Castell 1761 yılında Almanya’da kurulmuştur. İlk okul yıllarından iş hayatına kadar hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan kalem, tükenmez kalem ve kırtasiye ürünleri gibi birçok ürünü ile milyonlarca insana hizmet veren Faber-Castell bu alanda en öncü firmalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Ürettiği kaliteli ürünler ile her daim kalitesinden ödün vermeyen firma dünya üzerinde oldukça geniş bir kullanım oranına sahiptir.

Faber-Castell ürünleri kısaca, Kalemler, Silgiler, Boyama Seti, Defterler, Yapışkan Notlar, Oyun Hamurları, Çanta, Proje Çantaları, Sanatsal Ürünler, Makas, Dosyalar ve Teknik Çizim ürünleri olarak sıralanıp gitmektedir. Firmanın ürünlerinin büyük bir kısmı günümüzde Malezya’da üretilmektedir. Ancak lüks ve özel üretim ürünler ise Almanya’da ki özel Faber-Castell fabrikalarında ele alınmaktadır. Ülkemizde de bir hayli ünlü olan markanın resmi tedarikçiliğini Adel firması yapmaktadır. Ünlü marka müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına müşteri hizmetlerini hizmete sunmuştur.

Faber-Castell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 224 23 35

Faber-Castell müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir. Ayrıca ürünler hakkındaki soru, görüş, talep ve şikayetlerinizi yine bu numara aracılığıyla müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Faber-Castell müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet sunmaktadır.