Kurulduğu ilk dönemlerde Murat Halı olarak hizmet veren firma 1994 yılı itibari ile değişikliğe giderek adını Evkur olarak değiştirmiştir. İsim değişikliği ile farklı bir mağaza konseptini oturtan firma günümüzde ülke genelinde 86 mağaza ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Mağazalardan 30 tanesi İstanbul’da bulunmakta üzere 56 ilde 56 mağazası bulunmaktadır.

Yerli üretim ve yabancı markaların yer aldığı Evkur mağazası birçok ev eşyası, elektronik eşya, beyaz eşya, mutfak aletleri, porselen, zücaciye, ev tekstili, halı, kozmetik, spor aletleri, çelik ürünler ve iç giyim alanında birçok ürün satmaktadır.

Evkur’un sunduğu en önemli hizmetlerden bir tanesi de sunduğu ödeme olanakları olmuştur. Peşinatsız kredi, kredi kartı ve nakit şeklinde ödeme yelpazesi bulunan firma ödeme kolaylıkları ile cazip bulunmaktadır.

Evinizin ihtiyacı bulunan her türlü eşyaya kolaylıkla erişebileceğiniz firma birçok alandaki ürünü ile her kesime hitap edebilmektedir. Günümüzün en büyük mağaza zincirlerinden bir tanesi olan Evkur birçok ailenin tercih ettiği mağazaların başında gelmektedir.

Özellikle yeni evli ve evlenecek çiftlerin ilgisini çeken ürünleri ve ödeme kolaylıklarına sahip firma günümüzde büyüyüşünü sürdürmektedir. Evkur firmasından aldığınız ürünler hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 473 46 46

Evkur İletişim Formu

Evkur müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile firmayla iletişim kurabilmeniz mümkün. Ayrıca internet üzerinden iletişim kurmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Evkur müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.