Evidea, evlerine değer katmak isteyen kişilere hitap edebilecek düzeyde ürünler sunan ev ürünleri mağazasıdır. Demonte gönderilen ürünler, ustalık bilgisi gerektirmeden rahatça işlem yapılabilir düzeydedir. Sektörü sürekli takip eden yapısıyla, öncesinde ve günümüzde pazarın ihtiyaçlarını takip etmiş, mağazalarını geliştirmiş ve e ticaret alanında hizmet vermeye başlamıştır. Ev ürünleri kategorisinde 2011 yılından itibaren hizmet vermekte ve e ticaret perakendeciliği yapmaktadır. Birçok ilde bulunan mağaza zinciri sayesinde de müşterilerin rahatça ulaşabileceği bir mağaza haline gelmiştir.

Evidea Müşteri Temsilcisi

Evidea müşteri memnuniyetini önemseyerek 0850 532 22 22 numaralı hattı aktif olarak hizmete sunmaktadır. Hafta içi ve Cumartesi günü 08:00 – 18:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri departmanına ulaşabilmeniz mümkün. E ticaret ve mağazaları, mağazada satılan ürünler, stok durumu gibi birçok soru hakkında cevap bulabilir ve üründe, mağazada ya da çalışanlar konusunda yaşadığınız sıkıntılar için şikayet talebinde bulunabilirsiniz.

Evidea mağazaları, ev tekstili, mutfak araç ve gereçleri, ev dekorasyonu, tamamlayıcı mobilya ve aydınlatma, elektrikli ev aletleri, banyo ve ev yaşam kategorileri gibi evinizi ilgilendiren neredeyse tüm ürünlerde çeşitlilik sunarken aldığınız veya sipariş verdiğiniz ürünlerde yaşanan problemleri de bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Garanti kapsamında olan ürünler için servis destek imkanı da sağlayabilirsiniz.

Evidea Vizyon

Evidea mağazaları, sektöre tutunabilmek için dönemin zihniyetini, ihtiyacını ve isteklerini dikkate alarak ürünlerinizi revize etmiş ve kalitesini yükseltmeye çalışmıştır. Evidea hedefleri doğrultusunda 2025 yılı sonuna kadar 110 mağazanın açılması hedeflenmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alan rahat ulaşabileceğiniz mağazalarda sunmaktadır. Ferah bir alanda ev eşyalarının satılmasını, müşterilerin evleri için bir ilham bulma kaynağı olarak tanımlamaktadır. Evidea yalın, basit ve güçlü bir organizasyon yapısı ve eğitim, öğretim, takım ruhunun önemine inanan insanlardan oluşan kadrosuyla içeriden insan yetiştirmenin önemini benimseyerek hareket ediyor. Bu sayede hizmet ağının tüm parçaları tarafından memnuniyetiniz tam anlamıyla sağlanmış olmaktadır. Ev ihtiyaçlarınızın karşılanması amacıyla tüm birimleriyle çalışan Evidea, her ilde yapılanma sağlayarak ulaşılabilirlik düzeyini kolaylaştırmak düşüncesindedir.