Yurt içinde ve yurt dışında hazırladığı paket tur ve otel konaklama gibi hizmetleri sunarak en iyi hizmeti ve en iyi fiyatı sunma hedefiyle 1991 yılında kurulan ETS Tur, kuruluş yılından itibaren hızla büyümesini sürdürerek seyahat ve turizm alanında birçok ilke imza atması ile öne çıkmaktadır. Yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını yapan ETS Tur, ülkemizin turizm işletmeciliğine değer katmaktadır. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketini bir araya getirerek organize eden firma, kendi çatısı altında birçok firmayı da kapsamaktadır. Özel ve lüks seyahat programları hazırlayan jetset firması, geniş kitlelere hizmet sunan seyahat acentesi Didimtur, uygun fiyatlarla uçak bileti almanızı sağlayan ve bilet satışı gerçekleştiren ucuzabilet.com, müşterilerin kaldıkları otelleri puanlamalarını sağlayan otelpuan.com, konaklama ve turizm için olanaklar sunan odamax.com ve seyahat alanını birçok konusuyla ele alan Lets Go Dergi’siyle, turizm ve seyahat işletmeciliğinin birçok alanında hizmet vermektedir.

ETS TUR Müşteri Hizmetleri

ETS Tur, sunduğu tüm bu olanaklar ve hitap ettiği kitlesinin müşteri memnuniyetini sağlamak, sorular karşısında müşterileri bilgilendirmek ve karşılaşılan sorunlara çözüm bulabilmek amacıyla müşteri çağrı merkezlerini aktif olarak hizmete sunmaktadır. 444 0 387 numaralı çağrı merkezini veya 0850 955 55 55 numarasını arayarak, soru ve sorunlarınızı bildirebilir, kültür turları ve yurt dışı turları hakkında bilgiler edinebilir, yurt içinde ve yurt dışındaki otel kampanyaları hakkında detaylı bilgiler öğrenebilir, otel hizmetinden uçak hizmetine kadar dahil olan ve size en uygun kampanyayı seçebilirsiniz. Gemi ve eğlence gibi birçok farklı kategoride turların düzenlendiği ETS Tur hakkında detaylı bilgiler için çağrı merkezleri yoğun ilgiyle çalışmaktadır.

ETS Tur Vizyon

ETS Tur, kurulduğu ilk günden itibaren gelişimini hızla devam ettirerek vizyonlu bir şekilde turizm sektörünün büyümesine olanak sağlamıştır. Yurt içindeki yerli turistimize ve yurt dışından gelen birçok yabancı turiste kolaylıklar sağlayarak kaliteli hizmet sunan ETS Tur, 2018 yılında QM Awards ödüllerinde, Türkiye’nin En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü seçilirken 2019 yılında, Türkiye İtibar Endeksi Ödülleri tarafından, Türkiye’nin En İtibarlı Turizm Operatörü Markası Ödülü’ne layık görülmüştür.